Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi tartozik egy pszichiáter...

Mi tartozik egy pszichiáter munkakörébe, ill. mi van neki előírva?

Figyelt kérdés
Ebben az évben 3-szor kerestem fel egy pszichiátert, mivel paranoid személyiségzavarban szenvedtem. nagyon türelmes és segítőkész volt velem, és mindig ilyeneket mondott, hogy: "hogyha az én lányom lenne, akkor tegye ezt/azt...". Legutóbb mikor voltam nála, akkor egy órára fizettem, és másfél órán át foglalkozott velem. Majd mikor utána felhívtam telefonon, akkor azt mondta, hogy hívjam őt fel néha, azért, hogy mi van velem.. Ezt mondania kell neki/ elő van neki írva?? :oo Köszii 19(L)

2015. júl. 23. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
ebben nincs semmi
2015. júl. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mármint ez teljesen normális? Szívesen segít az embereken?
2015. júl. 23. 21:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülj hogy egy lelkiismeretes orvost találtál. Hallgass rá mindenben. Amúgy ha személyiségzavarról van szó, akkor a helyedben egy pszichológust is keresnék.
2015. júl. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 homo ludensz ***** válasza:
Amennyiben fizetős betegként tart nyilván akkor érdeke hogy megtartson hiszen a fizetős betegekből profitál. Nem írtad mennyi a tarifája mert ez változó de a nagy empatikus készség a TB.-s betegnél is működik?
2015. aug. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!