Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Étkezési és identitászavaraim...

Étkezési és identitászavaraim vannak a magasságom miatt, segit valaki?

Figyelt kérdés

15/L vagyok és bár mindig zavart a magasságom, de valahogy az utóbbi 2 hétben kibújt belőlem az ördög. Egész nap eszek, hihetetlen mennyiségű kaját tudok magamba tömni, mindezt azért, mert van bennem még egy kevés remény, hogy magasabbra nőhetek. Pedig 160 cm vagyok és apum 170 tehát nincs nagyon mit várjak , de ez már egy betegség nálam. Félek, mert igy is már 60 kiló vagyok és ma próbáltam diétázni egy kicsit, de nem megy, indulok is a mekibe megint. És persze, hogy utálom a magasságom. Tudom, hogy a zabálás nem megoldás, de a remény hal meg utoljára ( sajnos ebben az esetben ) és muszáj faljak valamit 1folytában. Pedig tudatában vagyok annak, hogy jön a nyár és szoknyát kellesz hordani meg minden és ettől félek is, de nem tudom leküzdeni a belső éhséget


Mellesleg olyan furán érzem magam, valahogy ez a test nem passzol a belsőmmel, én arrogáns, dinamikus, vezető személyiség vagyok belülről és olyan mintha nem ismernék magamra ilyen kicsi testbe. Mintha rossz testbe helyeztek volna. Kérlek segitsetek, mert úgy érzem, hogy megbolondulok és azt hiszem nem is tévedek nagyon....


2010. márc. 7. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 168 cm vagyok, és ilyen idős koromban 160 centi voltam, még nőhetel.
2010. márc. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi bajod a 160 centiddel, egyáltalán nem vagy alacsony. Az alacsony 150 cm alattiakra vonatkozik a nőknél. Ráadásul te még nőni is fogsz.

A zabálást viszont abba kéne hagynod, ehhez csak akarat kell, eldöntöd, mással pótolod a hizlaló kajákat. És rendben leszel.

2010. márc. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdekes a problémád. Én borderline vagyok, hasonlóan érzem magam, viszont már kikristályosodott bennem egy.. "betegségtudat" jellegű érzés. Igazából nagyon szeretném, ha az aktuális hangulatomat tükrözné a testem, a hajam, a szemem, mindenem. Minden nap másképpen akarok kinézni, azt pedig amilyen vagyok nem tudom elfogadni, mert kifejezéstelen, semmilyen, üres, egy nagy nulla. Nem értem miért nézek ki így, és jó lenne tudni hogy mások milyennek látnak.. most pedig csak magamról pofázok:) vicces. Egyetlen dolgot tudok mondani Neked kedves kérdező, próbálj kiszakadni a fantáziavilágból. Érezd, tapasztald a jelent, érezd jól magad, ne foglalkozz a külsőddel. Ha a gondolatvilágodat el kellene nevezni, azt mondanám Nálad is egy frankó kis személyiségzavar van kialakulóban. A magasságodnak ehhez semmi köze, ha szorongani kezdesz az tárgyat keres magának, ergo ha a magasságodat elfogadod, akkor majd túl ilyennek meg túl olyannak fogod érezni magad. Nem a külsődben van a hiba, pszichológushoz kellene menni hamar!
2010. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!