Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Depresszios volnek? Vagy mi...

Depresszios volnek? Vagy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Miert vagyok egyhangu es extra kedvetlen mindenhez? Iszonyatosan lehangolt vagyok sokszor. Alig lehet neha hozzam szolni, nehezen lehet olykor szora birni, neha maga a beszed is nehezemre esik. Semmit nem tudok orommel csinalni, mindent muszajnak erzek. Legszivesebben egesz nap aludnek es nem akarok tudni a vilagrol, emiatt gyakran megesik, hogy teher nekem az agybol felkeles is, es ezert sokszor kesesben vagyok. Ennek mi lehet az oka? Mert mar kezdek megijedni magamtol. Depresszio? Luxus lustasag? Nem jutok eleg asvanyhoz? Hormon problema?


A valaszokat koszonom.



2013. dec. 29. 00:24
 1/7 anonim válasza:
Így olvasva nekem depressziónak tűnik. Egy életkort és egy nemet kérdezhetek? Sok minden múlik attól is.
2013. dec. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Igazad van, utolag jutott eszembe a koromat odairni, mert ahogy elnezegetem a hasolo kerdeseket, szinte kivetel nelkul fiatal tinedszerek. En 29 eves no vagyok.

2013. dec. 29. 01:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem motiváció hiány, nincs komolyabb célod, érdektelenséged és hiábavalóságot érzel az életedben. Én is néha így vagyok vele, ilyen az élet.
2013. dec. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat epp ez a vicc, hogy van cel. Csak annyira messze van a vege, hogy inkabb bele se kezdek. Van ennek valami ertelme?
2013. dec. 29. 09:18
 5/7 s.J válasza:

Itt sok minden van vagy lehet ,pl belső motivácio,önbizalom,gyenge akarat erő,nem megfelelő társas élet,függőség,kényelem,általában az ilyen embereknek ismeretlen az értékért való munka fogalma.Kifejtem ezt jobban.Alig lehet neha hozzam szolni, nehezen lehet olykor szora birni, neha maga a beszed is nehezemre esik.Mér nem lehet hozzad szolni? Erre a kérdésre te kell válaszolj ebben nem segithetnek nagyon a neten. Semmit nem tudok orommel csinalni, mindent muszajnak erzek.Mindent amit szeretnél csinálni,és fontos is persze ahoz kell motiváció.Kell egy belső motiváció,mér is kell ezt meg csinálnom,mi hasznom lesz ha megcsinálom,persze fontos dolgokban kell következtetés.Mi lesz ha nem csinálom meg stb.

Legszivesebben egesz nap aludnek es nem akarok tudni a vilagrol.Na ez már komoly,az a helyzet hogy te nem akarsz tudomást venni a világról,csak ezzel az a van hogy a világ tudomást vesz rolad,ha akarod ha nem .És ha nem akarsz alkalmazkodni a világ elvárásaihoz akkor csak sülyesz.Nem leszel képes semire nagyon, hidd él én is voltam igy.Teher nekem az agybol felkeles is, es ezert sokszor kesesben vagyok.Hát igen az alvászavar az komoly dolog,persze nem veszélyes dolog.Erezhető a rendszerezettség nálad, bizony a rendszerezet ember mindig keszén áll.(A közmondás aki felkészül az győz)

Depresszio? Luxus lustasag? Nem jutok eleg asvanyhoz? Hormon problema ezekre nem lehet válast adni igy ird meg privibe.Korod s nemed,azért nem lehet választ adni mert ezeket befolyásolja a korod és a nemed.Remélem tudok segiteni.

2013. dec. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Annak tűnik.

Én is voltam így, nem is egyszer sajnos, de fel a fejjel, ki lehet lábalni belőle.

2013. dec. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszotokat :) Jol esik az egyutterzes, es az, hogy nem estek nekem primitiv kritikaval! Sajnos valamiert erdulvulnak a felhasznalok egy-egy kerdesnel, ha valaki segitseget ker. Eloszor nem mertem a kerdesemet publikalni, mert tartottam tole, hogy erzeketlenul nekem fognak esni. Nagyon koszonom, megsem :)
2013. dec. 29. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!