Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » ADHD-sok! Hogy tudtok a...

ADHD-sok! Hogy tudtok a hírtelenségen, impulzivitáson segíteni?

Figyelt kérdés
Üdv! Én már felnőttem, nem kezeltek sose. Már kezdek megbízkózni a dolgokkal, de most nagy feladat áll előttem. Egy számomra nagyon kedves ember, aki talán életem párja lehetne, vagy akár lesz is, annyit szeretne, hogy próbáljunk meg közösen ezen a problémámon segíteni, mert rányomja a kapcsolatunkra a bélyegét az, hogy én beszélek mindig meggondolatlanul. Nem vagyok idegbeteg, azt kezelem. Nem ezzel van a gond, hogy hírtelen "cselekszem". A hírtelen dumával. Cselekvéssel persze, de nem kell arra gondolni, hogy szérugdosom a fél házat 1 perc alatt. :) Szal semmi durva dolog, csak nehéz úgy megosztanunk egymással dolgokat, hogy szegénynek félnie kell mikor kotyogom ki esetleg, mert nem gondolkodom előre rendesen, meg nem tok figyelni arra, hogy mit beszélek. :\ Köszi

2015. aug. 6. 06:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!