Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bogárfóbia?! Nagyon félek!...

Bogárfóbia?! Nagyon félek! Valaki ötlet?

Figyelt kérdés

13/L vagyok és iszonyatosan rettegek minden rovartól. Tegnap este is bejött a szobámba egy sáska (vagy szöcske) és nem mertem leütni. Elkezdek remegni ha rájuk nézek vagy gondolok, hányingerem lesz. Főleg ha hozzám érnek, sírógörcsöm lesz. Egyik nap egy szemhunyásnyit sem tudtam aludni, mert a sötétben csak arra tudtam gondolni hogy rám ugrik valami dög.

Nem neveltek kis hercegnőnek, a kígyókkal semmi bajom, a gyíkokat kifejezetten szeretem. De a rovaroktól, bogaraktól a hideg ráz és ez már elviselhetetlen. Főleg így nyáron...



2015. aug. 16. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezzel majdnem mindenki így van, nem kell nagydobra verni. De mondok egy igen hasznos tippet: Szereltessetek szúnyoghálót az ablakokra! :)
2015. aug. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát pedig legtöbbjük teljesen veszélytelen.A sáska aranyos.Talán megbarátkozhatnál velük, ha sikerülne befognod rövid időre egy szebb példányt, és kicsit gondozgatnád.Nekem volt szöcském, rózsabogaram, lepkém, meg ilyesmik, 1-2 napig üvegben tartottam,cukros vizet, leveleket virágszirmot tettem neki és figyeltem, nézegettem, olyan szépek, érdekesek, aztán elengedtem.

A pókokat, pókszázlábút, meg azt a harapós fekete bogarat, ezeket nem tűröm meg a környezetemben!De sajnos mindegyik megfordult már az ágyamban is ,de látod mégis élek!Nem ettek meg.

2015. aug. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem attól félek hogy bántanak, hanem attól hogy megbújnak a hajamban, a ruhámban vagy csak simán rám szállnak
2015. aug. 16. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!