Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió, vagy valami más?

Depresszió, vagy valami más?

Figyelt kérdés
Ami mostanában leginkább feltűnt, a hirtelen hangulatváltozás. Egyik pillanatban magam alatt vagyok, nincs kedvem megmozdulni sem, a másikban már nincs semmi bajom jókedvedem van, ugrálni volna kedvem. Nyomaszt 1-2 dolog a jövőm és múltam miatt, emellett egyfolytában az egészségemért aggódok, pár hónapja kialakult egy elég durva hipochondria is. Naponta legalább 15x mosok kezet, és kattogok, hogy elkaptam-e valamit. Hozzáteszem, 2 hónapja kialakult egy gége, garat, orrmandula gyulladás is, ami már nagyjából rendbe jött, de még mindig nehezen nyelek, az orvosok szerint pedig egészséges vagyok. Emellett antiszociális vagyok, barátnőmön, családtagjaimon kívül nem tudok mást elviselni a közelemben, szeretek egyedül lenni, általában itthon gubbasztok. Szerintetek? Előre is köszi!

2015. aug. 23. 02:04
 1/2 anonim ***** válasza:
A szervezet oxigénhiányos állapotából következnek ezek a tünetek. Az agysejtek nem képesek helyesen feldolgozni a beérkező információkat. A szervezet néha juttat elegendő oxigént az agyba, néha visszafogja az oxigénellátást. Ezért van a hullámzó hangulat.
2015. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet a gyakri hangulatingadozás a depresszió jele. Ha nem változik a helyzet, keress fel egy pszichológust! Az embernek a lelkével is kell törődni, nem csak a testtel. Lehet, hogy a szakember gyorsan megtalálja a probléma okát! ;)
2015. aug. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!