Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tippek onbizalomnovelesre?

Tippek onbizalomnovelesre?

Figyelt kérdés
2015. aug. 24. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
sikerelmeny
2015. aug. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lány vagy? Mi okozza az önbizalomhiányt? Miben nincs önbizalmad? ezek nélkül nehéz lesz...
2015. aug. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
92%

Szia! Én mostanában néztem utána mit lehet tenni. Tűzz ki magadnak kisebb célokat. Amiket el tudsz érni, de azért igazi feladatnak tűnik. Amikor sikerül valamit megoldanod, az jó érzéssel fog eltölteni. Büszke leszel magadra, hogy megoldottad. Fokozatosan tudod növelni az önbizalmadat.

Azt mondják az is jó (ezt én még nem próbáltam, de tetszik), hogy JÁTSZD EL, hogy magabiztos vagy egy helyzetben. Ha többször megteszed, valódi önbizalom alakulhat ki.

2015. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

pszichterápia vagy jó lelki vezető. CSAK.

/30 sikeres ffi, maganeleti balek/

2015. szept. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, lany vagyok. Nem is tudom mi okozza. Felek, mit gondolnak rolam masok. Latom am, hogy vannak nalam rosszabbak is, mint kulsoleg, mint belsoleg, vagy agyilag, megis valahogy nem tudok megfelelni a sajat elvarasaimnak. Lehet maximalista lennek? Meg tudom, h nem kene foglalkozni masok velemenyevel, de ez a gyakorlatban sajnos nem megy. Minden mondatom kb azt sugalja, hogy mennyire megakarok masoknak/es magamnak/ felelni. :S
2015. szept. 23. 17:38
 6/7 anonim válasza:
az a baj, h a tudatos önbizalomhiányod tudod "kezelni", megszüntetni, de ami a tudatalattidban van, azt nem.
2015. szept. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hat de miert? Es hogy alakulhatott ez ki?
2015. szept. 24. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!