Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bevált nektek a SANVAL 10 mg...

Bevált nektek a SANVAL 10 mg altató tabletta? Mik a tapasztalatok? Okozhat függőséget?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 18:40
1 2
 11/15 anonim válasza:
Nekem semmit nem használt de állandóan ezt írja fel a háziorvos ha elmondom ilyen provlémám van
2019. máj. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A 10-es biztos hogy nem a Sanval mellékhatásaitol került kórházba. Ha valaki 3-4 napig bevesz 1 sanvalt nem létezik h kórházba kerüljön miatta. Még közepes erősségű altatónak se nevezhető. Sok embernél nem is alakul ki függőség meg komoly mellékhatás még ha évekig szedi akkor sem.

Persze aki hipohonder az bevesz egy nyugtatót vagy altatot es tudat alatt is a hatása alá vonja magát. Holott az a hatás sokkal kisebb mint amit érez az illető. Hany olyan kutatás volt amikor placebót adtak nyugtató altató helyet es sokan ugy érezték ki vannak utve. Vagy azt hitték h alkoholos sört isznak pedig alkoholmentest es mégis sokan ugy viselkedtek mint akik részegek. Ilyen a tudatalatti. A 10-esnek valószínűleg vagy szorongás vagy pánikroham alakult ki de ezt saját maga idézte elo mert valószínű h mar a szedés elott félt a mellékhatásoktol. Tehat nem a Sanval 3-4 nap után, röhej.

2019. júl. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
11-es te pedig kérj pszichiátriára beutalót nem szégyen, ott majd jobban foglalkoznak veled és felírnak olyat ami használ.
2019. júl. 11. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem bevált. Bár néha órák mulva hat neha hamar. Ritkan szedem de minden este bevennem de elvileg fuggoseget okoz. En masnap is buddha vagyok tole. Vezetessel ovatosan azért de minden ok. Remalmok eselyesek de sztem mindig. Anno a melatonin az venynelkuli okozta a legszornyebb remalmokat
2019. júl. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 naphtha ***** válasza:
Évente csak párszor szoktam kiváltani egy doboz altatót, mert tartok a függőségtől. Nagyon rossz alvó vagyok. Alvási apnoe is bejátszik. Sanvalt kétszer írtak fel azután Somnolt kaptam. A Sanval igazi hipnotikus álomba rakott, kellemesen elbággyasztott, lelassított és aztán húzott ki a konnektorból. A Somnoltól másnap kásás voltam mindig, és a keserű szájíz is megdobta a diszkomfort érzetet.
2022. márc. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!