Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 3 éven át szedett antidepressz...

3 éven át szedett antidepresszáns nem teszi tönkre az agyat?

Figyelt kérdés
Tudom, ha tönkre tenné nem is engedélyezték volna, de elég régóta szedem. 3 év mégse normális. Próbáltam lerakni de egy bizonyos szint alá nem sikerült csökkentenem. Elhízás nem fenyeget. Libido problémát sem okoz. De kissé bennem van a para, hogy úgy átállt rá az agyam nem tudom lerakni. Ha 10 év múlva se tudom lerakni abból lehet baj? Hol a határ?

2015. aug. 27. 19:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Jah és kérem olyan írjon akinek van valami tudományos jelegű információja is. Hogy ki mit gondol vagy érez vagy sejt arra nem vagyok kíváncsi. a Tények érdekelnek.
2015. aug. 27. 19:57
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Már tönkretette. Függő lettél.
2015. aug. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát ha már 3 éve szeded, akkor a választ is tudod.

Ami egyébként nemleges.

A tudományos érv meg pont az, hogy 10-20 éve is a piacon vannak egyes termékek.

2015. aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3-as. Ez jó érv volt. a Cigarettát mióta is gyártanak? És még mai napig gyártják, pedig állítólag egészségre ártalmas. Vagy a gyors éttermek?
2015. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért van különbség, a dohányzásról mindenki tudja hogy káros. A gyorsétteremekről is. Az antidepresszánsnál nem tudok ilyen információról.
2015. aug. 27. 23:18
 6/10 anonim ***** válasza:

4-es

Mert a cigaretta vagy a gyorsétterem az gyógyszer?

2015. aug. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem köti a gyártó az orrodra, még káros. Egyébként, ha most nem tudsz leszokni róla, akkor mi lesz 10 év mulva? "bizonyos szint alá nem sikerült csökkentenem"
2015. aug. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát amikor elkezdtem szedni, erről nem volt szó. :(
2015. aug. 27. 23:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Aztán mi van akkor, ha folyamatosan kell szedni? Semmi.

Az emberek 70%-a szed állandóan valamilyen gyógyszert.

Egyébként meg simán le lehet tenni, én is le tudtam. Legalább fél évig kell csökkenteni az adagot a nullára.

2015. aug. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is letudnám ha nem kéne dolgozni, csak munkába menni agy halottan nem valami jó. De ahogy tapasztaltam inkább "csak" elvonási tüneteim voltak.
2015. aug. 28. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!