Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnám leküzdeni?

Hogy tudnám leküzdeni?

Figyelt kérdés
Nos, az utóbbi pár hónapban eléggé visszahúzódó és magamba forduló lettem/vagyok, főleg ha arról van szó, hogy új embereknek kell megfelelni, hát még, ha ezek tanárok. Az a problémám, hogy ha egy idegennel vagyok egy légtérben,feszült leszek, egy picit csendesebb. Ez még nem is lenne gond, de napokon belül iskola, én meg rettegek az új tanároktól, és mivel újak, izgulok, az órájukon is izgulni fogok, ebből kifolyólag ha olvasásra szólítanak fel, akadozni kezdek, mintha dadognék, és baromi égő, sajnos így jön ki rajtam az izgulás. Erre párszor volt példa, de most nem szeretnék ilyen helyzetbe kerülni, mert szorongok utána, beteget jelentek heti egyszer, meghúzom magam a leghátsó padban, próbálok kibújni az újabb kínos helyzet alól az aktuális tanár óráján. Kérlek segítsetek, nagyon várom a tanácsokat. Nagyon köszönöm!

2015. aug. 28. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nem pánikbetegség, a pánikbetegségrol akkor lenne szó, ha nem ismernéd az okát annak, amiért ez van veled, csak szimplán félsz. Figyelj, a tanárok emberek, akár a barátaid is lehetnek, majd ha felnősz még kollégáid is. Ez egy téveszme, hogy lenéznének téged. Ha bármilyen égő helyzetbe is kerülsz nem tökmindegy? Emberek vagyunk.
2015. aug. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!