Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikos vagyok, vagy csak...

Pánikos vagyok, vagy csak nincs önbizalmam?

Figyelt kérdés
Sokszor kapkodok bele dolgokba, utána megijedek, mi van, ha eltoltam mindent? Szükségem van rá, hogy valaki megerősítsen abban, hogy nem csináltam túl nagy hülyeséget. Ellenkező esetben elkezdek remegni,és a legrosszabb következmények jutnak eszembe.Jártam már pórul a kapkodásom miatt, és félek, mi van, ha sosem múlik ez el nálam? Elcseszhetem az életemet?
2010. márc. 11. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugodj meg először is! Amugy meg mielött csinálsz valamit mindig gondold át! Ez nem biztos h pánikbetegségre utal! Próbálj úgy hozzálátni dolgokhoz h :Oké ezt megtudom csinálni,sikerülni fog...és nem fogom elrontani!!
2010. márc. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok,de nem tudom mi az oka.Az igazság az,hogy orvoshoz kéne vele menni :S
2010. márc. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
35%

Az igazság az, hogy próbáld meg sszeszedni magad, amennyiben ez nemsikerül életkételen vagy. Ez normális, minden populációban születnek életképtelen egyedek vagy testi vagy mntális fogyatékosságaikból eredően. Az embernél nincs természetes kiválasztótás, így azok is eltudnak szaporodni akik nincsenek jó genetikai állapottal megáldva, mint például, azok akik így kavannak lelkileg. Pedig már így is túlnépesedett az emberi faj.

Nem azt mondom, hogy téged meg kéne ölni agy légy öngyilkos, fejlett már az orvostudomány kezeltesd magad, rengeteg szakember van. Persze idő amíg elkerül az ember egy jó orvos, ha a szernecsi nincs a pártján. Legalább ebbe fektess energiát. Kezdheted a gyógyulást azzal, hogy felkeresed a háziorvosod, aki majd elutal pár vizsgálatra, lehet idegrendszeri alapú a probléma.

Csak addig ne szaporodj amíg nem orvosoltad ezt a problémát, az öngyilkos hajlam is öröklődik és még sok egyébb mocsok ami a fejben van.

2010. márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!