Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha egyre többet gondolok,...

Ha egyre többet gondolok, tervezem az öngyilkosságot, akkor nagy nagy bajban vagyok?

Figyelt kérdés
Feltétlen forduljak szakemberhez ? Már egy ideje tart ez a állapot egyéb tűnettek mellett.
2015. szept. 7. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Leírhatnád mik az egyéb tünetek. De egyébként nekem kb. 3-4 héten keresztül volt a szokásosnál jóval nagyobb halálvágyam (bár eléggé van alapból is) és meg is "kíséreltem", ha veled ilyen nem volt lehet nem lesz teljesen érthető amit most írni fogok de.. olyan volt mint egy rövidzárlat, mintha nem is én navigáltam volna a gondolataim, persze magamnál voltam de mintha más irányított volna. Aztán hirtelen "magamhoz tértem" szóval komolyabb gond végül is nem lett, mert a vérzés nemsokkal később elállt. Ezzel azt akarom mondani, hogyha túl intenzíven gondolkozol a dolgon akár veled is lehet ilyen, mindenképp menj el szakorvoshoz, bár hogy őszinte legyek rajtam sokat nem segített de hátha. Szóval igen, baj van.
2015. szept. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Beszélj szakemberrel kérj segítséget vagy hivd a lelkisegélyt ha senkibe nem bizol! Nem szabad ilyenekre gondolni erősnek kell lenni az életben! Gondold el hány beteg rákos ember szeretne élni,bármit megadnának az életükért ! Ilyenre még gondolni sem szabad,hogy öngyilkos leszek.....jó nem tudom mi zajlik benned nem ismerlek de hidd el nem megoldás! Kitartást!
2015. szept. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
öld meg magad
2015. szept. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
THX utolsó :D
2015. szept. 12. 18:02
 5/5 anonim válasza:

3mas: viszont kívánom. Hogy rohadnál meg...


Amúgy: az elsővel teljesen egyet értek. Ugyanezeket éltem, söt még mindig élem át. Több öngyi kisérlet, és nem egyszer terveztem meghalni, mégha nem is jutottam tettlegességig. Nálad talán nem olyan nagy a baj, de egyértelmü hogy baj van. Az MEGFELELŐ pszihologus nagyon sokat tud segiteni, főleg ha ennyire csirájában van még ez a dolog.

2015. szept. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!