Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az ilyenfajta stressz normális...

Az ilyenfajta stressz normális? (többi lent)

Figyelt kérdés
Általában ha egy valamilyen stresszhatás ér, akkor vagy összerándul a gyomrom, vagy elkezd fájni a szívem. De az a baj, hogy ha egyszer már van egy ilyen görcs, akkor utána úgy kb. fél perc múlva minden hatás nélkül újra begörcsölök. Tökre meg szokott ijeszteni, és félek, mert tudom, hogy nem tesz jót a szívemnek, meg az egész szervezetemnek, de nem tudok semmit sem tenni. Mondhatni egészségesen élek, csak ez a szorongás nem kéne. Meg akarok szabadulni ettől. Ha valakinek volt már hasonló problémája, kérem segítsen!

2015. szept. 10. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem normális. Nekem is volt már tizenéves koromban is. Szedtem rá egy gyenge nyugtatót. Menj el kardiológiára kivizsgáltatni a szívedet, mert nálam kiderült, hogy szívbetegségem is van.
2015. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2015. szept. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak köszönöm a video-t! Első válaszoló! Milyen szívbetegséged van? Én nemrég voltam kardiológián, és azt mondták, hogy a szívsövényem nem teljesen fejlett, de az nem komoly, sportolhatok is vele.
2015. szept. 11. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!