Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kérjek segítséget és...

Hogyan kérjek segítséget és kitől?

Figyelt kérdés

Nem szeretek magamrol beszélni főleg érzelmi, belső dolgokrol de már jo lenne valahogy kiadni magambol mert már nem birom.. akárhányszor megprobálom vagy elhatározom magam hogy kiadom magambol egyszerüen nem merem kimondani, összeszorul a gyomrom és hiába van a fejembe hogy mit akarok mondani egyszerüen nem megy. Amugyis ilyen szorongo tipus vagyok kicsit és soha sem mertem igazán kiadni magambol semmit de ahogy felnövök egyre rosszabb. Nem akarok magamnak ártani de már arra is gondoltam hogy inkább feladom és akkor vége lenne..

19/L


2015. szept. 12. 21:02
 1/2 anonim válasza:
hívd fel ingyenes: [link] segíthet.
2015. szept. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írd le előtte, amit akarsz mondani, hátha úgy nem gondolod meg magad.És olyanoknál próbálkozz ezekkel, akikkel amúgy konnyen kijössz.Nekem ez vált be, de van akinek már egy családtag, akinek már csomó mindent elmondtam, de mindig kínos vele ilyenekről beszélni, mert olyan típus.
2015. szept. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!