Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanax kérdés. Nagyon fontos!?

Xanax kérdés. Nagyon fontos!?

Figyelt kérdés

7 napja kezdtem Xanaxot szedni,1mg-os kiszerelésben kaptam.Szükség szerint kell szednem.Megpróbáltam 0,25 és 0,5-öt bevenni,semmi hatása nem volt.Tegnap előtt 1,25 mg-ot vettem be,kb.10 percig kóvályogtam vele,aztán jól éreztem magam.Tegnap reggel egy 1mg-ost vettem be,meg sem kottyant,estére pedig 1,5 mg-ot.Igazából azt nem volt okom bevenni,mert jól voltam,csak kívánta a szervezetem:/

Ma reggel viszont az első gondolatom a Xanax volt,ezért éhgyomorra bevettem 2 mg-ot.Ennek már egy 1 órája.Nem vagyok álmos,csak kóválygok,nehezen megyek egyenesen.Próbáltam meghányatni magam,d3 gyógyszer nem jött ki.Igazából a mozgásomon látszik a gyógyszer,amúgy élénk vagyok.

Ugye nem lesz semmi bajom? Idegösszeomlásom volt pár napja,ezért kaptam a gyógyszert.

Hogyan tudom felgyorsítani a kiürülését??? Este 17 h-kor lovagolni is kell mennem,addig kimegy belőlem a hatása?? Annyira félek!! S borzasztó feszült vagyok most. Ha fekszem,semmit ne m érzem,de ha meg kell mozdulnom borzasztó.Innék kólát az jót tenne,vagy más koffeint??

Kösziii



2015. szept. 14. 09:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Esetleg ha innék 3 dl kólát,az segítene vmit?
2015. szept. 14. 09:56
 2/6 anonim ***** válasza:

Basszus! A Xanax-al ne játssz így!! Nagyon nem lenne szabad! A gyógyszernek elég fél óra és fel is szívódik, úgyhogy a hánytatás hiába volt. Feküdj le! Aludd ki magad és csak annyit és azt vedd be, amit az orvos felírt! Se gyengébbet, se erősebbet, se többet!

Koffein nincs rá hatással, legalábbis nálam.

Megkérdezhetem hány éves vagy?

2015. szept. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem akartam vele játszani.:(

27 vagyok,napi 1x 1mg-ot írtak elő szükség szerint.

2015. szept. 14. 11:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont így szoknak rá az emberek. Évekig, évtizedekig szedik és 100ból ha 1 le tudja tenni még életében. A xanax az ilyen, eteti az embert és egyre csak több és több kell belőle. Leszokni róla szinte lehetetlen, de rászokni 1 hónap. A kóla meg 1 fas*ság, ne azzal akard a saját hibád helyre hozni.
2015. szept. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazatok van,eteti magát.Én csak félek az ideg-összeroppanástól,borzalmas volt hallucinálni a lekötözve lenni a zártosztályon, higgyétek el,nem unalmamba kezdtem szedni.

Egyébként jobban vagyok,kótyagos egy picit,de a mozgás koordinációm már szinte teljesen helyre jött,pár órát volt rossz.

Segített a light cola is,ittam 4 pohárral s dobott rajtam egyet,élénkebb lettem.

Soha többet Xanax,inkább elkezdek felüléseket és guggolásokat csinálni kifulladásig,mint régen,bár az idegösszeomlást azzal sem kerültem el.

2015. szept. 14. 13:01
 6/6 A kérdező kommentje:
De nyugtassatok meg,7 napos szedés után (bár kívánja a szervezetem a hatását), még nem beszélhetünk függőségről,ugye?Tegnap este,meg ma reggel sem kívántam magát a gyógyszert,csak a kábultságot,amit okoz.
2015. szept. 14. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!