Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ennyi Xanax szerintetek is...

Ennyi Xanax szerintetek is soknak számít?

Figyelt kérdés
Elmentem ma a gyógyszertárba hogy kiváltsak 1 doboz 1 mg-os Xanaxot. A gyógyszerész néz rám furán (23 éves vagyok), majd megkérdezte, hogy ez saját részre lesz? Olvassa tovább a receptet, és mondja, hogy a 3-szor 1-es adagolás biztos el van írva. Persze én megnyugtattam, hogy nem történt elírás, utána nagy szájhúzgálva ideadta a gyógyszeremet. Én nem hinném hogy napi 3mg olyan őrületesen nagy mennyiség lenne. Így sem hat. Vagy szerintetek ez sok, illetve ha szeditek ti mennyit?

2015. szept. 17. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
A xanaxot személyi igazolványra adják ki. Tőled nem kérte?
2015. szept. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem kérte, meg még eddig sehol sem kérték tőlem csak a Rivotrilnál.
2015. szept. 17. 19:37
 3/8 anonim ***** válasza:

de pedig ez őrületesen sok. Ált. 1szer 0,5 mgot szoktak szedni.még ennyi is súlyos hozzászokashoz vezet.

Neked biztos már azért nem hat.merg egy idő utan megdzokja a szervezet

2015. szept. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kezdőadag napi 1 mg körül szokott lenni legfeljebb, a terápiás - a betegségtől és annak súlyosságától függően - viszont felmehet akár 4-ig is.

Kezdésnek mindenképp sok. Mire kaptad és most először ?

2015. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sok, bár én is napi négy mg-ot szedek (voltam gyógyszerfüggő, akkor jóval több csúszott le naponta).
2015. szept. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kérnek a Xanax kiadáshoz igazolványt!
2015. szept. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet az oka annak, hogy xanaxot szedsz, de az biztos, hogy akármennyit is veszel be nem fogja gyökerestül megoldani a problémát mert a xanax tulajdonképpen csak egy tudatmódosító-szer...jobban leszel tőle egy darabig, aztán minden kezdődik előlről...
2015. okt. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a pszichiáterem, hogy az 1 mg-os Xanaxból (vagy Fronyóból) a 3x1 a legmagasabb mennyiség amit fel lehet írni. (Jó, gondolom a fejüket a falba verő idegbetegek többet kapnak, de gondolom nem vagy az, tehát itt az átlag emberre értem.).


Ez sok, tényleg általában a 0,5 mg-sből írnak fel 3x1-et. Nem ijesztgetésből mondom, de erősebb függőséget okoz mint a heroin. Volt szerencsém egy hónapig átélni az elvonási tüneteit, és annyit mondhatok, hogy soha az életben nem voltam annyira rosszul testileg/lelkileg. Egyszerűen mintha öngyújtóval égették volna folyamatosan az agyamat, nem kívánom senkinek. Ezért adtam fel a leszokást.


Nem a levegőbe beszélek, én már 6-7 mg Xanaxot veretek egy nap ahhoz, hogy egyáltalán működni tudjak...

2015. okt. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!