Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek depressziós vagyok?

Szerintetek depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Legtöbbször olyan semlegesek a gondolataim, se nem vagyok boldog, de szomorú se. CSak úgy próbálok el lenni magamnak. Aztán sokszor rám tör a mély letargia. A bizonytalan jövőképem miatt, a jelenem miatt, amivel abszolút nem vagyok megbékélve. Csak gondolkodok az életen, hogy más mivel érdemelt ki sokkal többet, ő mit csinál másképp hogy boldog tud lenni, én miért vagyok képtelen értékelni az élet apró örömeit. Amúgy ilyen szuicid hajlamaim nincsenek, hogy fú most én eret vágok meg vagdosom magam. Távol áll tőlem az ilyen. Reménykedek benne hogy majd egyszer jobbra lesz, persze a kétellyel a fejembe hogy de mi van ha nem. Amúgy egy kicsit szégyenlem is magam ezért, mert nem mondhatom hogy hányatott a sorsom. Családom van, tető a fejünk felett, étel stb van. Elvagyunk a magunk kis körülményei között. Szerintetek depressziós vagyok?
2015. szept. 21. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy az. Csak gondolkozol az élet dolgain, viszont az "Elvagyunk a magunk kis körülményei szerint" nem túl biztatóan hangzik. Ha sokáig csak úgy elvan az ember, a végén úgy maradhat...
2015. szept. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!