Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljes a letargia. Van megoldá...

Teljes a letargia. Van megoldás ellene?

Figyelt kérdés
Most jött el az az idő, hogy végleg kezd elegem lenni. A fő kiváltó ok talán, hogy egyedül élek, nincs párkapcsolatom. Az utóbbi időben volt két kiszemeltem is, akikkel hiába voltam kedves, hiába nézek ki jól, (ezt nem én mondom hanem mindenki) és van nagyobb egzisztenciám (kocsi,lakás,munkahely) egyszerűen sokkal szerényebb, és látszólag még bunkóbb embert választottak helyettem. Úgy látszik, a becsület, és az őszinteség a mai világban már nem ér semmit, csak hetet-havat össze kell hazúdni, és akkor sikerrel jár az ember. Sosem voltam önbizalomhiányos, és pont emiatt háborít fel a dolog annyira, hogy összeomlani látszik minden. Hiába van sok barátom, bármikor kimehetek velük bulizni, sétálgatni, kirándulni, de az sem motivál már. Hiába sportolok rendszeresen, nem segít. Nincs semmi életkedvem, egyik nap jön a másik után, és nem látom értelmét a folytatásnak. Igazából néha gondolkodok az öngyilkosságon is, de a fő ok, ami megállít, hogy a szüleimmel ezt nem tehetem meg akiket nagyon szeretek. Viszont így életben maradni mindennapi harc. Komolyan mondom, még a lobotómia is jobb ennél. Kérem, ha valakinek volt már hasonló az életében, írja meg, hogy jött ki belőle.

2015. szept. 22. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd, ha ilyen szélsőséges gondolatok is megfordulnak az agyadban, akkor nem vagy teljesen komplett, ezt pedig a csajok leveszik.


A bulizás teljesen jó megoldás. Próbáld meg, egy kicsit új szemlélettel. Ha elsőként nem figyelnek fel rád a neked jobban tetsző csajok, táncoltass meg jelentételebbekket is, és ezzel már a jobb csajok szemében is jobb fellépésűnek tűnsz.

2015. szept. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nem próbálnál ki esetleg új dolgokat? hátha az segít (tapasztalatból beszélek, nekem ez segített) :)
2015. szept. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!