Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanax kérdés, ez így sok?

Róbert dávid kérdése:

Xanax kérdés, ez így sok?

Figyelt kérdés
Minden nap szedek xanax sr 1 mg reggel este, hogy lehetne lejebb vinni? ha az orvosomat megkérem lejjeb viszi?

2015. szept. 28. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudom mire való, de miért szeded? Ettől jobb? Nekem is írtak fel anno...de én pár szem után eldobtam........arra amire kellene, nem használ. Csak letompít. értelmetlen méreg. Mondd meg a dokinak, hogy szeretnéd csökkenteni...lehet-e? Szerintem simán felezheted az adagot.
2015. szept. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyénenként teljesen változó, hogy ki hogyan reagál rá. Az SR-ből a 2mg-os a legerősebb, van aki ebből szed napi 2-t. Olyan is van aki órákat alszik a 0.25-ös Xanaxtól (én sem hittem amíg nem láttam) Ha az orvosod arra kéred hogy csökkentse, biztos fogja is, bár nem tudom mire szeded. Azt sem tudom hogy egyáltalán pszichiáter írta-e fel, de ha igen, azért a többségük nem szereti túlgyógyszerezni a betegeit (vagy csak nekem vannak jó tapasztalataim)
2015. szept. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen ez sok. Az orvos is lejjebb viszi, de főleg neked kell leépíteni belőle.
2015. szept. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Annyira nem vészes. Ennyi csak akkor sok, ha még kevesebbel és elérnéd majdnem ugyanazt a hatást. Ha nem, akkor muszáj.
2015. szept. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!