Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Emberek negatív energiája...

Emberek negatív energiája ellen hogy lehet védekezni?

Figyelt kérdés

A testvérem 22 éves, pánikbeteg és hajlamos a depresszióra. nagyon zavar a jelenléte úgy érzem mintha teljesen lecsapolna érzelmileg feszült, ideges leszek a jelenlétében de nagyon szüksége van a támogatásra. Hogyan segitsek neki a nélkül hogy leszivnà az energiámat? A szüleink elváltak, en az anyámmal élek, a testvérem nemrég költözött el de nagyon rosszul tűri az egyedül létet gyakran visszajon aludni még napkozbe is. Anya nagyon keveset van itthonmert sokat dolgozik az apám pedig nem az a fajta személy akivel bármit is meglehet beszélni ezért velem van a családba a legszorosabb viszonya tesomnak. Nagyon szeretnék neki segítenineki de már ugyerzem teljesen belém teszi az ideget már azzal hogy belép a lakasba. Hogyan védekezzek ellene, hogy támogassam a nélkül hogy leszivnà az energiámat?

18L



2015. okt. 3. 22:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem erről az a kérdés ötlött fel, hogy nem lehet, hogy te is hajlamos vagy arra, hogy elnagatívizálodj?

Legalábbis ez azokól a sorokból jött le nekem, hogy csupán a jelenlététől leszel rosszul. Olyankor mit csinál, vagy csinál valamit?:)

Szerintem általában nem jellemző bárkire, hogy azonosul a negatív emberekkel pozitív létére. Próbálj meg felül kerekedni ezen, és minél pozitívabb lenni, ne ő hasson ki a kedvedre, hanem te az ővére.

Én is voltam már olyan helyzetben, hogy egy durván pánikbeteg rokonommal voltam együtt egy fedél alatt, aki folyton sírt, szóval volt okom arra, hogy zavarjon, de mégsem éreztem úgy annyira, hogy lehúzott volna, szerintem ilyenkor nem kell figyelembe venni a negatív beszédeit, ha ilyesmikről témázna, nem kell belemerülni.

Mivel szeretnél segíteni rajta?

2015. okt. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!