Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez a gyógyszertől van?

Róbert dávid kérdése:

Ez a gyógyszertől van?

Figyelt kérdés
seroquel xr 200mg ot szedek és tegnap úgy szédültem hogy majd azt hittem össze esek nem beszélve a halluciációról ami eddig nem volt csak mióta szedem ezt a szart,abba hagyjam szerintetek?mi van ha azt mondja az orvos hogy megemeli én akkorsem szedem be kidobtam a kukába mást mérgezzen ezen a szarral, este tökjó minden mikor beszedem de reggel mikor felkelek mint aki másnapos úgy érzem magam tőle

2015. okt. 6. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Mire szeded? Azt nagyon fontos tudni, anélkül nem tudunk itt evidens választ adni.
2015. okt. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez egy antipszichotikum.

Biztos, hogy ez okozza. menj vissza a dokihoz, kérj másikaat.

2015. okt. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A seroquel egy antipszichotikum, bipoláris depresszióra és skizofréniára írják fel... A hallucináció a pszihózisra utal, mindenképp szólj erről az orvosodnak, mert lehet a gyógyszer mellékhatása, de a betegség is tünete is. Kidobni nem ajánlatos, még felerősödhetnek a tünetek.
2015. okt. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Skizofréniára szedem de az orvosom baszta felvenni a telefont váltanék szivesen másik orvost de nincs választási lehetőségem mert ez az orvos csak a gyógyszerekkel foglalkozik arra nem volt képes hogy elolvassa amik a bajaim amit leírtam egy papírra
2015. okt. 6. 15:43
 5/8 anonim ***** válasza:
De ugye tudod, hogy a skizofrénia az gyógyszer nélkül kezelhetetlen.
2015. okt. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mióta szeded?
2015. okt. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
1 hónapja
2015. okt. 10. 07:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Az még nem sok idő, sajnos - főleg a szedés elején - gyakori a szédülés, vérnyomásesés pulzusemelkedéssel. Én is majdnem elájultam tőle az utcán, miután kijöttem a kórházból. Azóta csak este szedem, lefekvés előtt, de nem az XR-t, hanem a simát, így reggelre nincs semmi bajom.
2015. okt. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!