Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Possztraumás stressz?

Possztraumás stressz?

Figyelt kérdés
Tavaly meghalt a dédim és láttam a testét, esténként nehezen alszok el de rémálmok nem gyötörnek csak ritkán viszont emlékek minden nap feltörnek olyanok amikre én nem akarok emlékezni, van, hogy egyedül vagyok otthon és valami elpattan bennem és elkezdek pánikolni és sehogy se tudok lenyugodni... Alapból félős vagyok eddig szociálisfóbiára gondoltam de lehet, hogy valami más? 15/l

2015. okt. 15. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Ne diagnosztizáld magad, mert ismeretek nélkül csak tévedni tudsz. A vélemény mondáshoz nagyon kevés amit leírtál, mert a félelmek bármilyen tünetet okozhatnak. Szakszerű, mélylélektani terápiával megszabadulhatsz a félelmeidtől, és teljes, boldog életet élhetsz.
2015. okt. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet így tudni, hogy mi a bajod. Mitől pánikolsz?
2015. okt. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!