Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fejre tehető sapka ami az...

Fejre tehető sapka ami az agyhullámokat mutatja?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy ilyen vizsgálatot, komoly phszihés gondjaim vannak amik nem szűnnek gyógyszer hatására sem

Hol lehet ezt a procedúrát elinditani és hol végeznek Mo-n ilyen vizsgálatokat?



2015. okt. 17. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az EEG-vizsgálatra gondolsz. Neurológián alkalmazzák, epilepszia, agysérülések, alvászavarok, stb. esetén. Milyen jellegű pszichés gondjaid vannak?


Egyébként biztos nem úgy van, hogy te kéred ezt a vizsgálatot, és elvégzik neked... ha az orvosod indokoltnak tartaná, akkor már biztos elvégeztette volna rajtad.

2015. okt. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát ha ebben az országban súlyos eset van akkor én vagyok az egyik

Igen súlyos pánikbeteg vagyok továbbá nem meghatározott affektiv zavarokkal küzdök és hiába szedem a gyógyszereket még egyenesbe sem sikerül kerülni, nemhogy meggyógyulni

Szerintem az agyhullámok alapján be lehetne azonositani a probléma helyét nem pedig ránézésre gyógyszereket irni amik nem sokat érnek

Szerintem nem jó orvoshoz járok az a véleményem, ezért valószinűleg orvost fogok váltani

2015. okt. 18. 01:52
 3/5 A kérdező kommentje:
egyébként köszönöm a választ, nem tudtam mi a vizsgálat neve
2015. okt. 18. 02:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Az orvosváltáson mindenképp érdemes lenne elgondolkodnod, ha nem érzed hatékonynak a kapott kezelést. Ugyanakkor - ismereteim szerint - az EEG ilyen jellegű problémák felderítésére nem használható.
2015. okt. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerintem mutatna valami eltérést, mivel a pánikbetegek agya nem úgy működik mint a normál emberi agy

Igy jobban rá lehetne világitani a problémák forrására és a megoldásukra is

2015. okt. 18. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!