Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt hiszem mentálisan kimerült...

Directioner15 kérdése:

Azt hiszem mentálisan kimerültem.15 éves vagyok. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Valószínűleg ha ezt a kérdést látnám valahol jól kiröhögném azt aki 15 éves és ilyen gondjai vannak. Ez viszont elég bizarr és furcsa nekem.Folyton rosszakat álmodok. Alig tudok aludni, tényleg nagyon sokszor felriadok teljesen leizzadva, minden.... mindenben a rosszat látom mindenkivel köcsög vagyok nagyon gyorsan leüvöltök bárkit, nem bírom visszafogni magam. Suliba romlanak a jegyeim. Koncentráció zavarom van úgy érzem. Sportolok, kézilabdázom heti 6x szóval az sem lehet hogy nem fáradok el. a hajam hullik, tele lettem pattanással, pedig ezelőtt pár hónappal alig volt jellemző. ez nagyon megijeszt.... nagyon kérem valaki segítsen. mit tegyek?
2015. okt. 20. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Kamasz vagy.
2015. okt. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
B vitamin és magnézium hiányod lehet. Elég fehérjét eszel a sport miatt?
2015. okt. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem nagyon figyelek rá:O
2015. okt. 20. 21:29
 4/4 anonim ***** válasza:
directioner végem xDDDD
2015. okt. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!