Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Évek óta depressziós vagyok....

Évek óta depressziós vagyok. Nem igazán van senkim, és befelé fordultam, de nem akarok azáltal jobban lenni, hogy más emberekbe kapaszkodom. Mit tegyek mégis?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy ez túl büszkén hangzik,de nem tudom...

Mi a véleményetek erről,meg a magányról és arról,hogy "Az ember társas lény"? Néha vágynék az emberi kapcsolatokra,csak nem mások által akarok jobban lenni. Félek attól is,ha ezt tenném,nem ismerném meg önmagamat..Vagy ez hülyeség? Mert tudom,hogy pont az is a lényeg,hogy másokkal kell ütköztetned magadat ahhoz,hogy megtudd te ki vagy. Mi lesz,ha jobban leszek(nem mintha nem akarnék) de soha nem fogom úgy érezni,hogy ez az én érdemem?

Egyébként,nem csak az emberek hiánya miatt vagyok depis,van más oka is,csak most ez a része érdekelen.

Köszönöm,ha valaki ír!


2015. okt. 29. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
A sok évnyi magány velem is ezt tette, de ne hidd hogy ha nyitnál, olyan sokan szeretnének rajtad segíteni... Az embereknek csak akkor jut eszükbe, hogy segíteni kellett volna mikor már megtörtént a baj. Ezért csak magadra számíthatsz! Ha gondolod írhatsz és beszélgethetünk.
2015. okt. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szakszerű, mélylélektani terápiával gyógyítható a depresszió. Ha kigyógyultál, más lesz a véleményed az emberi kapcsolatokról.
2015. okt. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy írtatok!

Utolsó válaszoló:milyen terápiára gondolsz pontosan,megkérdezhetem?

2015. okt. 31. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!