Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tényleg a normális emberek...

Tényleg a normális emberek járnak pszichológushoz?

Figyelt kérdés
nem is a bolondok? :D

2015. nov. 3. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

XDXDXDXD

Fogyatékos.

2015. nov. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

XDXDXDXD

Fogyatékos.

2015. nov. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát aki annyira bolond már, az nem tudja magáról, így önként orvoshoz vagy pszichológushoz sem fog menni. :)

Egyébként meg a pszichológusok eleve furák, legalábbis, akiket én ismerek. Én normálisnak tartom magam, de sose mennék hozzájuk. Még a végén valamit elrontanak rajtam :D

2015. nov. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De amúgy jó mert ott kiélheted magad, tehát elmondod a problémáidat.
2015. nov. 3. 19:19
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A normális emberek is járnak. Majd megérted, ha olyan a munkád ahol havonta 50-60 milliókat utalsz, és mindig stresszelsz, nagy a pörgés, stb.

Esetleg nem tudod túl tenni magad egy közeli családtag elvesztésén, szakításon, stb.

2015. nov. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Lehet, hogy nincs rendben valami az életükkel, (például képtelenek feldolgozni egy tragédiát, önbizalomhiányban szenvednek, vagy csak egyszerűen nem találják a helyüket a világban) de ettől ők még teljesen normálisak. A "bolondokkal" általában a pszichiáter foglalkozik.
2015. nov. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Én voltam több pszichológusnál is eddigi életemben, pedig nem vagyok bolond :D Bár én sajnos úgyérzem nekem nem segített semmit,mert én nem mertem kiadni magamból a problémáimat, ezért inkább mindig a szüleim tanácsát kértem, amikor szükségem volt rá.
2015. nov. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4: Elmondhatom a családomnak és a barátaimnak is.
2015. nov. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
55%
Mondok jobbat: azok vannak bolondokházában, akik mindenáron normálisak akarnak lenni és nem elég őrültek ahhoz, hogy fel tudják dolgozni ennek az elmebeteg világnak a viszontagságait.
2015. nov. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Jobb a pszichológusnál sïrni, mint a pszichiátrián röhögni...
2015. nov. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!