Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet ez, megőrültem?

Róbert dávid kérdése:

Mi lehet ez, megőrültem?

Figyelt kérdés
hangokat hallok, de inkább gondolatban, szóval konkrétan nem hallom mint ha pl zenét hallgatnál de szó szerint utasitásokat ad nekem árts a kutyádnak , én meg mondom neki sose ártanék , de nagyon ijesztő és félek magamtól vagy hogy bárkinek ártani fogok de sose ártanék a kutyámnak akit szeretek, ezek kényszergondolatok? vagy inkább skizofrénia? létezik hogy a gyógyszerek játszanak közbe? seroquel 300 mg ot szedek este de régen ezek nekem voltak hirtelen jöttek elő nyugtalanságal. tudom az mondjátok kezeljem magam fogom is de légyszives probáljatok megnyugtatni hogy nem lesz semmi komolyan

2015. nov. 8. 06:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Fura, mert éppen a hangok ellen is hat ez a gyógyszser, de ha neked azóta jött elő, hogy szeded, akkor sürgősen menj vissza az orvoshoz, talán más gyógyszer kellene.
2015. nov. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de attól nem kell tartanom hogy bárkinek ártok? tudtomal senkinek nem ártanék...
2015. nov. 8. 08:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvoshoz! Ne várj! Lehet, hogy tényleg más gyógyszer kellene. Esetleg addig is beszeld meg valakivel ezeket a félelmeidet, aki közel áll hozzád.
2015. nov. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A seroquel bipoláris depresszióra és skizofréniára van felírva. Amennyiben már diagnosztizálták pszichotikus zavarral, értesítse a tüneteit a pszichiáterével. Mire írták fel a seroquelt?
2015. nov. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!