Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idővel jobban lehetek? Mit...

Idővel jobban lehetek? Mit tehetek érte?

Figyelt kérdés

3 hónapja nagy traumaként éltem meg hogy a férjem félrekacsingatott (érzelmi megcsalás volt leginkább).

Első 2 hétben nagyon padlón voltam, már valamelyest stabilizálódtam.

Amik fenállnak:

Ébredés után reggel órákig nagyon mélyen vagyok reménytelennek érzem az életemet

Hullámzik utána a hangulatom. Egyszer úgy érzem minden rendben, máskor hogy megint el fog árulni

Csúnyának látom magam

Úgy érzem akik tudnak a dologról lenéznek hogy még vele vagyok, sokszor butának érzem magam

Nincs semmi munkakedvem pedig ezek előtt szerettem csinálni

Nem lelek igazi örömöt semmiben csak átmenetileg. Kedvenc elfoglaltságaim hidegen hagynak


Mi ez? Depresszió? Érdemes várni rá hogy magától rendeződnek bennem a dolgok? Nem szeretnék orvoshoz fordulni...mennyi időbe telik normális esetben feldolgozni egy ilyen helyzetet?



2015. nov. 8. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd, a kapcsolatotok sajnos már soha nem lesz ugyanolyan.

Egy krízisen mész most át. Van bárki akivel megbeszélheted ezeket? Édesanya, testvér, barátnő...?

Ha nincs, nyugodtan keress fel egy pszichológust, ez nem szégyen, csak ott Magyarországon olyan korlátoltak az emberek, hogy ilyesmiért lenéznek másokat.

Esetleg a férjeddel együtt felkereshettek egy párkapcsolati tanácsadót.

2015. nov. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van akikkel tudok beszélni de nem használ sokat. Amerre lakunk nincs lehetőség tanácsadásra. Pszichológus sincs normális. Egy családtagom beteg ilyen téren de ő se tud hasznos dokit ajánlani...
2015. nov. 10. 13:06
 3/4 anonim válasza:
Sajnálom és megértem, hogy rosszul esik. Én megpróbálnám megtudni a miértjét a férjed félrekacsintgatásának. Csak az a férfi lenne hajlandó megcsalni a párját, aki nem elégedett a kapcsolatában. Próbálj meg vele erről beszélni, és ha tényleg nem lesz jobb, keress meg mindenképpen egy pszichológust, egy normális biztos van valahol. Ha csak messze találsz egyet, akkor is megoldható pl. skypeon beszélgethettek.
2015. nov. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A dolgokat már százszor átrágtuk nem ezzel van a gond hanem hogy szeretnék jobban lenni, nem ezen kattogni.
2015. nov. 12. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!