Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elrontottam az életem, mit...

Elrontottam az életem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Haszontalannak, semmirekellő, buta embernek tartom magam. Sajnos egy ember se mondhatja el rólam, hogy én jó fej vagyok. Mindenki csak kibeszél, erről meg vagyok győződve, hisz a két fülemmel hallottam. Szomorúnak látom a jövőt és a vége mindig az, hogy nem természetes halálként vesztem el az életem. Magányos vagyok, sosem fog ez változni, ezt arra alapozom, hogy nálam sokkal jobb képességű embereknek sem sikerült kilábalni a magány fogságából.. mit várnátok töllem. Nincs olyan éjszakám, hogy az ne teljen sírással.. de hát kell is, mert ilyenkor azt érzem minden gyülőlet és feszültség a könnyeimen keresztül távozik belőlem. Sosem volt semmilyen betegségem, ez az egész úgy 4-5 éve kezdőthetett (talán).. Persze fokozatosan. Nem tudom mi baj lehet, orvosnál még nem voltam, de úgy érzem addig jobb mig nem megyek, manapság már a levegő sincs ingyen + még venném a gyógyszereket, hogy még szarabbul legyek. Kilátástalan az életem, azért jött rám több ezer betegség, mert nagyon elengedtem magam, sz#rtam rá a külvilágra.. sokszor mondom, ha van isten és annyira szeret, akkor magához vesz és nem hagyja, hogy szenvedjek.
2015. nov. 15. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Jó reggelt! :)

Mindenki elrontja valahol az életét, aztán megrázza magát, szenved, és keres kiutat. Néha eltévedünk útkeresés közben,de próbálkozni kell.

Talán több barátod lenne, ha nem panaszkodnál, mert azokat nagy ívben kerülik az emberek, hiszen a rosszkedv ragadós.

Próbálj meg mosolyogni. Elöször kényszeredetten megy, de aztán belejössz. Próbáld ki reggel, akivel elsőnek találkozol. Rámosolyogsz, ő meglepődik, de visszamosolyog.

Istent emlegetted. Ha vallásos vagy, menj templomba, és imádkozz. Ne azért, hogy magához vegyen, hanem hogy megtaláld a lelki békédet.

Szeretetet úgy kapunk, ha mi is adunk. Kezd Te az adást.

Na, jó ez giccsesen hangzott. :)

Ébreszd lakótársadat (akivel laksz) kávéval, teával, kedvesen. Azért még ne most, mert kidob az ablakon. :)

Szerezz be egy macskát, az garantáltan jót tesz mindenkinek, kivéve, aki utálja őket.

Ennyi, így reggel kávézás közben. :) Legyen szép napod!!!

2015. nov. 16. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!