Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit jelenthet ez a visszatérő...

Mit jelenthet ez a visszatérő álom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Lassan egy hete ezt álmodom, nem tudom mit jelenthet:

-Lényegében még szeptemberben volt egy rövid kapcsolatom egy fiúval. Nagyon megszerettem, életem első szerelme volt. De elrontódott az egész, lényegében miatta, így két hónap után szakítottunk. Nagyon megviselt, még most is eléggé rosszul érzem magam, de eddig nem álmodtam ilyet. Az álomban bemegyek a szobámba, és ő egy pisztolyt fog rám. Kérdez valamit amire nem emlékszem, ezután fölébredek. Általában egy éjszaka 2-3x is újraálmodom, mindig fölébredek ugyan annál a pontnál általában kimelegedve, és elég idegesen. Nem tudom mitől van ez, de így egy hét után már érdekel a dolog. :D



2015. dec. 1. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Az álomban a tudattalan akarja kivetni magából a rossz információt. Visszatér az álom, ha sikertelen az eltávolítás. Érdemes rászánni 3-4 terápiás órát.
2015. dec. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!