Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Semmi életkedvem, mit tehetnék...

Semmi életkedvem, mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
Évek óta egyre boldogtalanabb vagyok, már semmi se dob fel igazán, pedig megpróbáltam sok mindent. Jelenleg egy egzotikus helyen telelek, de a környezetváltozástól se lett jobb. A régi hobbijaim se élem már annyira, sok extrém vagy új dolgot kipróbáltam, a szex is csak átmeneti örömöt jelent. Tudom hogy mások mit meg nem adnának, ha úgy élhetnének mint én, de ettől még nekem nem lesz jobb. Nem sajnáltatni akarom magam, de nem vagyok boldog és talán mint sok másban, itt is hasznos választ kapok.
2015. dec. 2. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én sem vagyok valami jól mostanában..:/ én pszichoterápiára járok szeptember óta..talán kicsit jobb lett tőle néha..
2015. dec. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na ebből látszik ugye hogy a pénz nem boldogít. :)
2015. dec. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!