Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Váltsák orvost? Három év...

Váltsák orvost? Három év alatt semmi javulás az evészavaromban

Figyelt kérdés
Három éve járok pszichiáterhez evészavar végett. Egy év kellett mire helyrejöttem nagyjából még egy év mire meggyógyultam. Az utóbbi hónapokban meg visszaestem a betegségembe. Szóval nem tudom de semmit se ért ezek szerint az orvos. Na mindegy, a kérdésem az lenne hogy váltsak orvost? Vagy meg is mondjam neki hogy visszaestem?

2015. dec. 5. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mondd meg a dokidnak, hogy visszaestél! Ha nem tud róla, akkor persze hogy nem fog tudni segíteni sem. Gondolj arra, milyen sokat küzdöttél azért, hogy helyrejöjj - most ezt az egészet ki akarnád dobni az ablakon? Kitartás!!
2015. dec. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Fél éve elvettem az antidepresszánsomat és azt megéreztem. Az volt az indoka hogy össze vissza szedtem hol bevettem hol nem. Egyszer volt hogy önhánytatás után bevettem hét darab antidepresszánst a három szem helyett fluoxetin-zentiva típusúból és ezt elmondtam neki bedühödött. Csak pislogtam hogy most miért nem ír fel többet. Frontint ír folyton amivel már függővé tett ha nem veszem be remeg a kezem, szédülök és nagyon ideges vagyok. Pszichoterápiát is ad de az se jó egyre mással vannak konfliktusaim másokkal és nagyon súlyosak. Amint túlvagyok egy nagy balhén megnyugszok de nemsokára megint összeveszek valakivel. Szóval eza spzcihoterápia se gyógyít meg. Már azt gondolom rossz a pszichiáterem, a bizalmam elillant iránta amikor elvette az antidepresszívumomat. Drága is 6000 forint egy órás pszichoterápiás ülés és gyógyszerfelírás és nem érzem magam gyógyultnak. Mostranság meg zabálok, hánytatom magam és így tovább szinte súlyosabban mint amikor felkerestem. Nem jó ez az irány így elmondom neki és abbahagyom a terápiát szerintem!!


Egyedül attól tartok hogy ki fogja felírni akkor a frontinomat. Háziorvosnak nem mondom mert amúgy is hülyének néz szóval akkor nem szedem de kéne helyette más mert már függök tőle. Napi adagom abból 0,5 mg.

2015. dec. 5. 16:50
 3/5 A kérdező kommentje:
elvettem helyett elvette csak félreírtam.
2015. dec. 5. 16:50
 4/5 anonim ***** válasza:
mit csinált a gyógyszeren kívül, amitől javulniod kellett volna?
2015. dec. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
pszichoterápiát alkalmazott. Kéthetenkénti ülésben. Ez jelenleg is folyik de semmi haszna.
2015. dec. 5. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!