Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kinek mi a problemaja?

Kinek mi a problemaja?

Figyelt kérdés
Most komolyan barki aki ugyerzi irja le . Ha akartok kort nemet is lehet irni .

2015. dec. 9. 20:29
 1/10 anonim válasza:

Kibírhatatlan szorongás, kezdődő pánikbetegség és depresszió, abnormális maximalizmus, vagdosás, öngyilkossági gondolatok (sosem tudnám megtenni,csak foglalkoztat).

Minden csak most kezdődik, de már most alig bírom.


13/L

2015. dec. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
én már mindent unok és utállok, szeretnék már megdögleni
2015. dec. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Borderline....
2015. dec. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindenféle bajaim vannak alapból aspergeres vagyok plusz még sok más is van félelmek néha meg rossz helyzet :(
2015. dec. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
üldözési mánia néha és hasonlók
2015. dec. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szorongás, depresszió, öngyilkossági gondolatok, beilleszkedési zavar 35/F
2015. dec. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En tanyán élek és egymagamban elvagyok. Ha rámjön szar kedv, akkor gyorsan iszok egy-két kupica páleszt, amitol bekúrok nagyon és felcsavarom a zenét hangosra. Szar egyedül, csak az a baj, mikor többet kell lennem emberek között, akkor azt látom, hogy mindenki feszíteni akar meg menőzni azzal, amilye van. Mindenki büszke magára valamilyen szinten, ami számomra túl sok. Senkivel sem tartom a kapcsolatot, csak a muterral néha, mert szokott adni kaját, ami nagy segítség. Mindenhol azt látom, hogy vegyszerekkel etetik az embereket, mert abban jó biznisz van és csak is pénz, ami a legfontosabb. Engem leginkább az szomorít el, hogy eltitkolják a tudást előlünk, hogy mindenki birka maradjon.
2015. dec. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiány, szorongás az újtól, önértékelési zavarok (hát, kb. nincs), hazudozás, de a legtutibb a negyedik éve tartó bulimia.

Szájba krnám a mostohaanyám, meg apám, amiért 3 év alatt lelki roncsot csináltak belőlem.

2015. dec. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Uts vagyok: depresszív tünetek, néha mániás fázisokkal - bipoláris -, öngyilkossági gondolatok, kb. heti szinten, most épp iszok is, minden este 1-2 felest... ja, és barátkozni sem tudok, így tök egyedül :/

26L.


Eddig 2 pszichológus, egy pszichiáter lement, most épp egy negyedikhez járok, de semmi eredmény... hát, ez van, de egyszer tényleg megölöm magam, mert ez nem élet.

2015. dec. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen sajnos sokaknak van ilyen szorongasi problemaja es hasonlo. ... Ha akarjatok szivesen beszelgetek veletek :). Nem vagyok orvos se semmi kulonleges. Csak ha szeretnetek csak mint barat a barattal !
2015. dec. 14. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!