Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok?

Depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
17/F sokat sportolok , gyakran elfáradok nagyon de egyszerűen imádok csak feküdni, nincsen kedvem semmihez csak ülnék a szobámban, gyorsan leszek ideges, de amikor buliban vagy ilyen helyeken vagyok akkor boldog vagyok de ha hazaérek akkor úra beüt ez a semmi életkedv

2015. dec. 13. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, de ez az állapot akkor okoz nagyobb problémát, ha hosszabban elhúzódik, vagy gyakran előfordul. A sportot semmiképpen ne hagyd abba, a legjobb természetes antidepresszáns! Találj magadnak értelmes életcélt, amiért (vagy akiért) érdemes élni! Találd meg a hétköznapi dolgokban is az örömöt, keresd meg bennük a pozitívumot!
2015. dec. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tényleg az vagyok?
2015. dec. 13. 19:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Elég hasonlóan érzek én is, csak nekem már évek óta megvan. Nem igazán vidít fel semmi sem már. Mindig mindenben elfáradok, legszívesebb itthon maradnék csak, ha dolgozom utána sietek haza és legszívesebben nem mozdulok ki sehova. Eléggé zárkózott lettem és rövid idő után idegesítenek az emberek, főleg akik nagyon különbözőek tőlem (pl. harsányan, hangosan beszélnek, "előadják" magukat, azoktól fél perc után menekülhetnékem van). Nem tudom ez normális-e, vagy más is küzd ilyen problémával. Pedig amúgy teljesen normális gondolkodásúnak találom magam és mások is ezt mondják rólam.

29/L

2015. dec. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!