Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a problémám? Szorongok?

Freestyleman kérdése:

Mi lehet a problémám? Szorongok?

Figyelt kérdés

Pánikbeteg voltam gyogyszerrel kigyógyultam amit el is hagytam. Egy ideig semmi tünetem nem volt de most depreszióbol szorongásba váltok de leginkább szorongok.

Ha beülök egy autóba félre ver a szívem (ritmuszavarom van) és alig kapok levegőt, főleg köhögés után. Picit érzem is mintha feszülne a tüdőm. Voltam röntgenen azt mondták tiszta a tüdőm, géppel is vizsgáltak amibe bele kellet fújjak, az is rendbe volt. Utána megnézték az oxigénszintet a véremben az is rendbe volt. Szerintetek ez a szorongás egyfajta tünete lehet? Nehéz fizikai munkát végzek és az a fura hogy akkor nem fulladok, mi lehet ez? ha ez a szorongás akkor az orbáncfű tea tud segíteni? egyre sűrűbben vannak ilyen tüneteim már ha nem ülök autóba akkor is van. Nebilet 0,5-ös gyógyszert szedek vérnyomásra ami fura mert nem magas már olvastam a gyogyszerröl hogy bétablokkoló (szabályozza a szív összehúzodását) Volt hogy egy hétig nem szedtem és akkor a pulzusom 100-on felül volt a vérnyomásom meg alacsony volt



2015. dec. 18. 17:39
1 2
 11/11 hosszúhajú ***** válasza:
a gyógyszert abbahagyni veszélyes mert kiújulhat minden. talán idő előtt hagytad abba. akkor is szedni kell ha már semmi bajod. mert visszajöhet
2015. dec. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!