Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan változtassak, ha félek...

Hogyan változtassak, ha félek az új dolgoktól? (29/F)

Figyelt kérdés

Először is kellemes ünnepeket mindenkinek!

Az a problémám,hogy félek az új dolgoktól,így sosem volt bátorságom változtatni. Csak egy példa a sok közül: lassan másfél éve,hogy közmunkán dolgozom,azonban a újtól való félelmem meggátolja,hogy új helyet keressek. Félek,hogy mi lenne az újdonsült munkahelyemen.



2015. dec. 24. 17:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Légy bátor,sportolj az segit legyõzni a félelmeket.
2015. dec. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sportolok. Napi 12 km biciklivel a munkába és haza. De eddig nem érzem,hogy bármi újhoz lenne bátorságom. de azért köszönöm a tippet.
2015. dec. 24. 17:34
 3/14 anonim ***** válasza:

Ne engedd,hogy ez felülkerekedjen rajtad! Én ha olyan dolog előtt állok,amitől félek vagy amiben nem vagyok biztos,akkor kikapcsolom az agyam és csak csinálom,nem engedek a negatív gondolatoknak :)Bátornak kell lenni,legalább próbáld meg,vesztenivalód nincs.

Kellemes ünnepeket ;)

2015. dec. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Megpróbálom. Nem akarok egész életben közmunkás lenni.
2015. dec. 24. 17:41
 5/14 anonim ***** válasza:

Talán nem éheztél, fáztál még életedben igazán.

Mert ha így lett volna, még az ördögtől sem félnél!

2015. dec. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Éheztem meg fáztam életemben nem is egyszer.
2015. dec. 24. 18:03
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem olyan egyszerű.
2015. dec. 25. 14:25
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha be tudtad magyarázni magadnak azt, hogy félned kell az újtól, akkor azt is be tudod, hogy nem kell. Lazábban és jókedvűen állj hozzá. Mi baj lehetne mégis? Ha nem tetszik, keresel tovább.

"-Szörnyen hiányzik nekem. - Akkor miért nem hívod fel? - Félek szóba se állna velem. -De ha nem akar hallani felőlem? -Akkor legalább tudod és nem kell gyötrődnöd. " Kevin:-)

Meg kell próbálnod, menni fog.

2015. dec. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én nem magyaráztam be magamnak,egyszerűen ezt dobta a gép.
2015. dec. 28. 20:46
 10/14 anonim ***** válasza:
Van valamilyen végzettséged, amivel el tudnál helyezkedni máshol? Hová valósi vagy?
2015. dec. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!