Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Amikor a tükörbe nézek olyan,...

Amikor a tükörbe nézek olyan, mintha mást látnék, de belül érzem, hogy mégis én vagyok. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem folyamatosan érzem ezt, de nem is ritkán. Egyszerűen csak tükörbe nézek, és olyan, mintha nem is én lennék ott. Nagyon nehéz megfogalmazni. A Burok című könyvhöz/filmez hasonlónak érzem a helyzetet. A fő kérdés pedig az, hogy mi ez, miért történik ez? Ha számít, akkor 15 éves lány vagyok.

2015. dec. 29. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez ebben a korban természetes, velem is ez volt. El fog múlni, persze csak ha nem állandóan a tükör előtt nézegeted magadat.


Olyan gyors a változás, a növekedés, hormon termelés ebben a korban, hogy sokszor szinte alig ismer az ember önmagára.

De semmi baj, ne magaddal, hanem a feladataiddal, tanulás, segítés, jelenben élésre figyelj, a többi zavar, magától el fog múlni.

2015. dec. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!