Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ma tudtam meg hogy az unokates...

Ma tudtam meg hogy az unokatesóm, nem ismertem öngyilkos lett. , Én meg tudom érteni hogy mért tehette ez baj? Mas ezt mért nem érti? Lennt lényeg.

Figyelt kérdés
2015. dec. 31. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert más nem érti, hogy az életnek nevezet nagy utazás mindig egy felé tart, még pedig a halálba.
2015. dec. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha hagyott búcsúlevelet, akkor abból lehet valamit találni, valami okot, ha van naplója, amit rendszeresen vezetett, szintén. Ha semmit sem írt le, akkor sajnos csak találgatni lehet. Nagyon sajnálom és őszinte részvétem. :(


Nekem az egyik kedves nőrokonom van éppen élet és halál között, hasonló okból. Az ő halálának közvetlen kiváltója - ha holnapra meghal - a sarlatán, szemét, buta és öntelt pszichiátere lesz, aki megunta a kezelést és lerúgta, akkor, amikor a lány a legrosszabb állapotban volt. Nagyon-nagyon aggódom. :(

2015. dec. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ő egy zűrős családból származott,apja ivott,anyja bulizott,fére is lépett,volt hogy ott is hagyta őket.Nem egy biztos családi élet.Korai,titkolt gyerek volt 1,5-2 éves koráig,mivel a szülei is fiatalok voltak,így nagyon alacsony és beteges fiatal ember lett belőle,érzékeny is volt emellett.Lett felesége,gyereke,de a feleség férelépett és a gyereket vitte magával.

Aztán elvesztette a munkahelyêt is.


+Tehát egy egész gyerek,fiatal felnőttkor ahol boldosag semmi,pia,férelépés annál inkább.

+Beteges genetika

+Talál boldogságot,család,gyerek,de a szülei továbbra sem könnyítik meg,amikor apját anyja elhagyja az öngyilkos akar lenni,mêlyebb alkolizmusba süllyed,majd az anya visszajön így picit jobbá válik az alkolizmus

+De felesg féremegy,gyeteket elviszi,még ellene is neveli

+Munkanélküliség


És ez nem 1-2 ébpv,ez egy egész élet!


Mindenki azt mondja szegény családja.

Mit érezhetnek.


De kérdem én mit érezhetet ő hogy így kellett felnőnie?

Hol voltak amikor bajban volt?

Mért nem érdekelte a családot az hogy boldog gyerekei legyenek,boldog gyerek,fiatalkoruk legyen?


Jönnek azzal az élet a legdrágább!Meg a család.

-Ha sosem volt boldogság,igazi,törödő szeretet,csak meg nem szűnő bajok,gondok akkor az élet nem a legdrágább,hanem egy kín!!!

Ha a család csak gondot okoz,nem kaptál boldogságot,akkor csak hátráltat,nem kincs vagy ajándék,hanem átok!!!



1.Anyám is szent szöveget nyom család,élet stb.

2.De ő sem törödött velünk,ivott,mindent megmagyaráz,sosem tett azért hogy nekünk jobb legyen

3.nem tanult velünk

4.csak főzött,nem takarított,ott volt a 11 éves lány aki megtette helyette

Sza r ember,szülő volt,elvette az esélyt hogy boldog lehessek,tudjam mi az hogy boldogság,elégedettség,hogy nem érezzem hogy kevés vagyok,mint mások

5.Rendes ünnep sosem volt,csak mióta saját pénzemből màr amit megtarthatok,nem adok oda nekik,megteremtek.

6.Semmire sem adnak.Minden az én,bocs a mi(tesóméból is)pénzéből van(franciaágyuk,szekrényük,mosógép stb,ruháik)

7.Tök természetesnek veszik hogy megkapják

De kérdem én,én mit kaptam,kapok tőlük?

Semmit a válasz.


Mindent elhàrít ha kérdőre vonom,ha szembesítem az életemmel,a sok rosszal.(volt hetekig májkrémen,teán éltünk,cigire,piára mindig volt)!!!


Tehát hogy mernek családra,életre hivatkozni mikor mi semmit nem kaptunk!

Semmi szépet,jót,csak szomorúságot!

Soha semmit nem tettek a családjukért mért nem vallják ezt be?

Mért nem vallják be a gyerekeiket tönkretették?

Mért akarnak sokan gyereket amikor utána nem törödnek velük?

Csak vannak a gyerekek és maguktól felnőnek,sehol 1 jó példa?


Csak azért élni mert erre hivatkoznak mások elég rossz érv!

Értelmetel!

Ha nincs semmi jó,szép,boldogság akkor miről beszélnek.


Én megértem az unokatesóm mert hasonlóan érzek,csak gyáva vagyok,sosem mernék ilyet tenni,amikor általános iskolás voltam akkor gondoltam rá sokszor,de jó lenne lefeküdnék este aludni és többé nem kellnêk fel,minden rossz,nyomorúságos életem pnek vége lenne.


De tudom ilyen egész életen keresztül boldogtalannak lenni,látni sosem lesz jó.


Én megértem őt,értem mi,mik vezethettek idáig.

2015. dec. 31. 16:25
 4/4 A kérdező kommentje:

Remélem az ismerősöd helyre jön.


Nem hagyott búcsúlevelet.De tudom milyen életvitelben nőtt fel és szerintem ez is meghatározó,ez is bele játszott,én családom is egy nulla,így el tudom képzelni mik jártak a fejében.Szerintem pont ezért.

2015. dec. 31. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!