Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a megoldás arra ami velem...

Mi a megoldás arra ami velem történik?

Figyelt kérdés
Pár éve jártam pszichológusnál más miatt, akkor nagyon vékony voltam. Sosem volt téma az evés, de már akkor sem volt normál súlyom, sokkal kevesebbet ettem, szerintem azért hogy felfigyeljenek rám, hogy valami baj van. A problémáim egy része nagyjából megoldódott. Viszont azóta többet eszem, van hogy a délutánt olyan hosszúnak tartom hogy bezabálok bármit amit találok, aztán fáj a fejem és haragszom magamra. Ennek az is lehet az oka hogy egyedül lakom albérletem, nincs sok barátom, akik vannak azok sem akarnak kimozdulni soha. Akik pedig tényleg a barátaim más városban laknak. Egy ideje úgy érzem minden rosszabb lett, és ez abból fakad hogy nem vagyok kibékülve magammal, ami a külsőmet illeti. Bármi kis negatív dolog ér a kajához nyúlnék mert attól legalább boldog leszek. Most még csak a hasamra szaladt fel egy kis felesleg amit mások nem akarnak észrevenni de tényleg ott van. De ennél sokkal fontosabb az hogy ez az miatt történik hogy belül nem vagyok jól. Érzem, utoljára összekaptam anyával és percekig csak álltam egy helyben és irtó sok harag volt bennem, ha szemtől szemben lettünk volna megakartam volna ütni..de ezt utálom,ilyen nem tennék soha..nem akarok ilyen lenni. Ha szomorú vagyok elkezdem vagdosni magam...ez egy bugyuta tini szokás, és nem akarom ezt csinálni de az evés mellett ez az egyik ami jól esik. Nem tudom mit kellene csinálnom. A pszichológusnál ilyen dolgokról soha nem beszéltem, úgy érzem nem tudtam eléggé megnyílni, a vége felé meg mindig eljátszottam hogy minden egyre jobb. Mások előtt is mindig ezt teszem, senki nem gondolná hogy van valami problémám mert nagyon jól leplezem. Hogy oldjam meg ezeket a problémákat? Tudom hogy tudok életvidám is lenni és kiegyensúlyozott.
2016. jan. 3. 18:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Kezd azzal, hogy ELOLVASOD ezt a könyvet! [link] (ha nincs rá lehetőség, hogy megszerezd akkor írj privátban)
2016. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!