Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van velem? Újra depressziób...

Mi van velem? Újra depresszióba esek?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok,volt egy pár hónapos depressziós szakasz,de mintha megint minden olyan fura lenne.Jelenleg ezek jelemzők rám

-Közöny

-Kedvtelenség

-Elkezdtem sportolni,de mér unom,pedig 1 hónapja kezdtem

-Sokat eszek,iszok

-Fáradt vagyok

-Öngyilkossági vágy nincs,de érzem jobb lenne ha meghalnék

-Kicsit hanyagolom magam,pl megakarok borotválkozni,de mindig elfelejtem

-lehangolt vagyok

-Ingerültebb vagyok,gépezés közben is könnyen felhúzom magam.

-Van célom,de úgy érzem nem fog sikerülni.


2016. jan. 16. 17:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Ami kimaradt hogy hiába van célom,valahogy nem tudom magam a jövőben elképzelni,a velem egyidőseknek céljaik vannak,terveik.Nekem meg hiába van,csak sodrodom az árral,amikor feldobott vagyok,akkor vannak elképzelésim,de a lehangoltság jellemző rám.
2016. jan. 16. 17:21
 2/4 anonim ***** válasza:
100%ban ugyan így vagyok én is..
2016. jan. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így télen kevés a napsütés, ezért jobban oda kell figyelni a mentális egészségre. A sport az jó, és B MAX vitamint, magnéziumot, D3 vitamint is szedjél.
2016. jan. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok ezzel én is, mondjuk nekem célom sincs, csak amikor fel vagyok dobva, akkor legalább lehetségesnek tűnik, hogy csináljak valamit. Amúgy meg... annyira fáradt vagyok, mindent unok és az sem köt le, ami amúgy érdekelne, vagy legalábbis nem utálom.


Nálam diagnosztizáltak depressziót, az antidepresszáns, amit most kapok, nem ér semmit, de ha jól emlékszem, az eddigiek sem. Mondjuk hülye egy szervezetem van, ami a gyógyszereket illeti, te meg futhatsz velük egy kört.

2016. jan. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!