Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti akartátok már bántani...

Ti akartátok már bántani saját magatokat?

Figyelt kérdés

Éreztétek már úgy, hogy annyira szenvedtek, annyira kínoznak az érzelmek, hogy betörnétek miatta a saját fejetek,csak azért, hogy elmúljon, vagy felhasítanátok a karotokat? Én napok óta ezt érzem,minden reggel így kelek, napközben is ezt érzem és este lefekvéskor is.

Volt már valaki így?



2016. jan. 19. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem
2016. jan. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én igen és volt már,hogy bántottam magam vagy durvább.
2016. jan. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Igen
2016. jan. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szoktam néha magamat ütni.
2016. jan. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

S hogy küzditek le ezt általában?

Köszönöm mindenki válaszát.

2016. jan. 20. 17:31
 6/6 anonim válasza:
100%

Igen. Régebben vágdostam a karomat. Szinte minden alkalommal, amikor lelkileg mélyponton voltam, úgy éreztem semmit nem ér az életem, felesleges vagyok, úgyhogy arra jutottam fel kell vágnom az ereimet. Először nem mertem mélyen vágni, csak karcolások voltak, aztán egyre erősebben és erősebben vágtam. Hetekig ezt csináltam, kb minden harmadik napon. Aztán egyszer sikerült olyan mély vágást ejtenem, hogy a vérzés nem akart sehogy sem elállni. Egy csomó zsebkendőt televéreztem, de még mindig csak ömlött a vér. Konkrétan olyan volt, mintha egy harmadosztályú horrorfilm, csak élőben. Na azon a ponton jöttem rá, hogy őrültség amit csinálok, de akkor már késő volt.

Végül nem lett semmi bajom, nem volt olyan mély vágás, ami artériát érintett volna, szóval szépen behegedtek a sebeim, de van aminek még mindig meg van maradva a bőrömön. De nem bánom, mert legalább emlékeztet, hogy soha többet ne csináljak ilyet, mert ennél nagyobb hülyeséget nem nagyon tehetek. Az égadta világon semmi nem oldódik meg attól, ha bántod magad, szóval inkább felejtsd el.

2016. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!