Gond van velem?

Figyelt kérdés
Elszoktam gondolkodni hogy van-e személyiség zavarom.Igazából úgy érzem aki vagyok az már nem én vagyok.Világot gyakran már ilyen álom szerűnek láttom,mintha nem is valóság lenne ez az egész.Vannak barátaim,de magányosnak érzem magam.Elég depresszív vagyok,néha szorongó is,de van amikor meg nagyzolok,hülyéskedem és tisztára szórakozott vagyok.
2016. jan. 24. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak társaságra vágysz. Én szívesen dumálok veled PM be :)
2016. jan. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez a problémám..

Csak még társul hozzá az, hogy mindentől félek, és bármibe belefogok, egyszerűen nincs kedvem hozzá, és nem motivál semmi.

2016. jan. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Többet kellene eljárnod. Mert ha például a haverjaiddal/barátaiddal csak hétköznap találkozol akkor lehet, hogy hétvégén előjön a magányosság. +az ismerkedés is egy jó megoldás.
2016. febr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán megyek az ismerkedés,főleg lányokkal. A barátaimmal hát,ha találkozok van amikor azt várom mikor mennek el.
2016. febr. 2. 18:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért várod, hogy elmenjenek? Mellettük is előjön a szorongás?
2016. febr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!