Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha azt érzem,...

Mit csináljak ha azt érzem, hogy már semmi nem tart vissza az öngyilkosságtól?

Figyelt kérdés
2016. jan. 27. 16:25
 1/8 anonim válasza:
Pl. írhatsz nekem, és beszélgethetünk! Néha ez is nagyon sokat segít!
2016. jan. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Ne csinálj semmi ilyet, nem jó, az életben vannak jó dolgok, és eldobnád a lehetőséget. Inkább mesélj magadról, én is szívesen meghallgatlak
2016. jan. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Olyan szörnyű az életem. Nem bírok így élni. Valoszìnű évek óta kezeletlen depresszióm van. Állandóan fàradt vagyok, és beteg.
2016. jan. 27. 17:38
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Én se érzek másképp... Senki nem tud arról, hogy lenne bármi bajom, a karomat mindig takargatom, hogy ne lássák a vagdosást, a combomat szerencsére nem nehéz... Napi szinten esek össze, és csak ezt a hetet akarom valahogy kibírni, aztán végre csak sikerül már. :)
2016. jan. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
Komolyan emberek, az öngyilkosság a lehető legrosszabb megoldás minden létező problémára. Ha szeretnétek beszélgetni írjatok nyugodtan, szívesen meghallgatok bárkit, és megpróbálok segíteni!
2016. jan. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem se, dettó ugyanígy érzek... Reménytelenség, kilátástalanság, sikertelenség, ebből áll az életem. Több örökölt pszichés betegségem van, plusz egy túlféltő anyukám. Egy szánalmas munkanélküli lúzer vagyok, egy mama kedvence, akinek kár élnie. Akik nincsenek ebben a helyzetben, nem érthetik meg... Nem baj, nem sokáig kell már szenvednem...
2016. jan. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

6-os ismerem az érzést.

Sokkal jobban érezném magam ha lenne egyetlen dolog amire támaszkodhatnék az életben. Képesség, képzettség, ismerős, család, de egyszerűen nincs. Semmiben nem vagyok igazán tehetséges, soha nem sikerült se nyelvvizsgát, se jogosítványt szereznem. Az egyetemről mindjárt kibukok, de a családom hallani sem akar arról, hogy valami munkát vállaljak. Anyám szerint mindenki aki nem egyetemi oktató az abhumán. De nekem nemhogy kedvem képességeim sincsenek ahhoz, hogy elérjek egy nyomorult diplomát. Apám szerint jó munkahelyet csak ismerősök által lehet szerezni. Én lassan tíz éve nem beszéltem senkivel, de még a rokonaimnak sincs egyetlen épkézláb emberi kapcsolatuk.


Gyakorlatilag az egyetlen dolog ami visszatart attól, hogy megöljem magam az pont a család. Él az összes nagyszülőm és ők igazán nem tehetnek arról, hogy én ilyen áldatlan állapotban vagyok és nem akarom őket elkeseríteni a halálommal. A nagyapám már most is rossz állapotban van. Egyszer gyerekkoromban beestem egy aknába és évekig nem tudott szabadulni a bűntudattól.

Előbb utóbb úgyis meghalnak addig meg legyen nekik gyereknap. Csak ki tudom várni a fenébe is.

2016. jan. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ilyen gondokra a legjobb megoldás a pszichológus. Amúgy szerintem sokat segítene, ha keresnél valamit, ami lefoglal vagy új dolog, amit eddig még nem próbáltál. Például egy hobbi, egy sport, bármi. Esetleg beszélgess a barátaiddal, menj el velük valamerre. Én is szívesen meghallgatlak, ha szeretnél valakivel beszélgetni. :)
2016. jan. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!