Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek, hogy megint depressziós...

Félek, hogy megint depressziós leszek. Kit csinaljak, hogy ne?

Figyelt kérdés

1,5 éves már voltam depressziós es majdnem 1 évig tartott. Szörnyű volt. Nem volt kedvem sehova se menni, folyton azon jart az agyam, hogy egyszer ugy is meghalunk, nincs ertelme meg a boltba se lemenni. Allandoan aludni akartam es dolgozni is alig birtam. Szornyu volt.

Most megint elkezdtem erezni, hogy motivalatlan vagyok, nincs kedvem sehova se menno es folyton csak aludnek. A munkara szerencsere meg nincs hatassal, de nagyon aggodom es mar ez is aggaszt. Nem akarok ujra depresszios lenni, szornyu allapot volt. (ekezet hianya kiatt ellnezest)



2016. febr. 3. 07:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Haha marmint MIT csinaljak, hogy ne legyek :D
2016. febr. 3. 07:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy freudi eliras volt :) ha van valakid együtt könnyebb. Sportolj kirandulj és keress egy jó pszichológust!
2016. febr. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En is vagyok neha hasonlo helyzetben,csak nalam nem tart sokaig,max. 1 het,en is felek neha,ilyenkor megfogadtam magamnak a gondolataimon valtoztatok.Pl. ha ujra valami rosszra ,üresre gondolok,elhessegetem gondolataim,bekapcsolom a tv-t,olvasok,valami jora gondolok esetleg ami regebben is törtent,mivel most keresek masik lakast,elkepzelem hogy rendezem be stb.,a nyarra is gondolhatsz,milyen lessz,hava fogsz menni,ha nincs ra valo,gondold ki hogy is tudnand hasznossa tenni.naponta 1x meditalaok is,lefekszem,es ugyanezekre gondolok,tudom hogy nehez,de nekem segit.Különben a baratkozas is segithet,volt idöszak amikor a kezimunka sokat segitett,sajnos most a nyakam miatt nem csinalok semmit,esetleg mas hobi,ami most nagyon divat,olcso penzert lehet venni kis kifestö mandala füzeteket,es az is allitolag segit,a szinek kivalasztasa,kifestese eltünnek a rossz gondolatok,mert csak a kifestesre gondolsz,az elkezdes a legnehezebb,de aztan megy.
2016. febr. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A hajlam mindig benne marad az emberben.

Nálam is vannak mindig ilyen időszakok.

Arra törekedjél,hogy ne ragadj ebben az állapotban.

Sportolj,szedjél vitaminokat.Egyél,aludj rendesen.stb.

F40+

2016. febr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!