Mi lehet velem?

Figyelt kérdés
Kb december óta ramjott egyfajta pánikbetegség. (zavart voltam, heves szívverés, zsibbadás) aztán par nap múlva nem ereztem semmit. Marmint érzelmeket. Befordultam. Nem tudok oriulni semminek. Mindig keresem a betegségeket a neten hatha az van. Abkozerzetem tok szar. Olyan mintha alomban lennek. Dolgozni isbtok szar igy. Néha szorongok. Elmentem orvoshoz teljes körű kivizsgálás minden negatív. Voltam pszichiaternel azt mondta h kiegtem es hbatmeneti. De igy elem abhetkoznapjaim mintha alomban lennek . De nagyon para. Mi lehet velem? Depresszió? Pánikbetegség? Vagy mi?
2016. febr. 3. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Depresszio

Nem tortent veled mostanaba valami trauma vagy nagy valtozas az eletedben?

2016. febr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hat. 14 eves koromban kipróbáltam a fuves cigit. Nnagyon rosszul lettem. Azt hittem meghalok, halál felelmem volt. Másnap mikor felébredtem mar nem volt semmi. Aztán duan fociztam. Es hirtelen tamtort olyan érzés mintha ismet beszivtam volna. Megint halál felelmem volt. Aztán ugy lattam abvilagot mintha alpmba lennek. De beletörődtem éltem az életem. Azota 10ev eltelt. Ebbe a 10 evbe voltak panikrohamaim. De tul veszeltem. Es most itt vagyok. Annyi különbséggel hogy most mar erzelmmeim nincsenek.
2016. febr. 4. 05:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Hidd el tudom milyen erzes

Azt mondom hogy menj el egy

2016. febr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocsi nem irtam le vegig

Menj el egy pszihologushhoz mondd el neki a problemadat es neki tudnia kell segiteni egy terapia vagy barmi ami ilyen helyzetbe segithet

2016. febr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A fuves cigirol meg annyit hogy ha tenyleg csak kiprobaltad akkor attol nem lehet

Szóval akkor ereztel eloszor ilyet? Az elot nem?

2016. febr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azelőtt egyaltalan nem. Ra két napra elkezdtem remegni meg ramjott valami olyan érzés h menekülni kell... Nyugtalan voltam megint halál felelmem volt detto ugyan azt ereztem mint amikor beszivtam marmont azt abpanikot. Jelen helyzetben meg az van hogy érzelmek keverd el bennem időközönként, van kedvem, nincs kedvem. Alomszeruen latom a világot. Ha kimegyek a házból a fényre akkor a bal szemembelottt fekete foltok úszkálnak. Bujom a netet h mi lehet a bajom aztán habjelentketik a "tünet" akkor azt hiszem hogy az abajom.bkozbe meg csak panikolok... A pszichiáter azt mondta h kiegtem es h átmeneti. De szerintem ez tobb. Xanaxot irt de nem szedem. Nem erzem h ideges lennek. Amugy a csaladomban cltak dolgok sok sok idegesség... 24 eves vagyok van egy 4 hónapos kislányom van munkám. Nen felek kimozdulni otthonrol. Dohányzom kb 10 éve. Vagy tobb. Lehet a cigitol is akar. Lehet a verkeringesem isbszar. Allandoan hideg es lila a kezem. Este arra szoktam kellni h nen birom megemelni abkezem ami afejem alatt van ugy el van zsibbadva.
2016. febr. 5. 05:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Szeritem menj el meg egy kivizsgalasra es most inkabb tudoszuro sziv errendszeri vizsgalatokra
2016. febr. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudorontgenen most voltam kb masfel hete. Minden okés. Ekgt is csibalt az orvosom de azt mondta h minden okés. De az egy kis csoves ekg gep. Az errendszer vizsgálatát hogy végzik??
2016. febr. 5. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!