Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet ez? Szeretem még?...

Mi lehet ez? Szeretem még? Beleőrülök.

Figyelt kérdés

Bocs,hogy ebben a kategóriában írom meg ezt a kérdést,de ez egyben mentális dolog is,mert volt egy szerelmem akit nagyon szerettem és ha hozzá hasonló lányt látok aki hasonlít rá akkor úgy érzem mintha szeretném az illetőt. :o

Nem értem az egészet. Lényeg,hogy sok minden történt amibe belebetegedtem sok történés vele kapcsolatosan ami rossz.

Bele lehet betegedni valakibe egy életre? Mert én így érzem én neki már nem kellek :( és eltelt sok év már lassan 4,de nem enyül semmi sem. Megtörtem,végem.

Miért érzem azt,hogy szeretem mikor hozzá hasonló lányt látok,külsőre?

Korra már nem vagyok kevés,ezért is fáj ennyire. Nem sok évem van a fiatalkoromból,úgy érzem ő az utolsó volt már és végem.


2016. febr. 3. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahogy zenki mefisto mondta : nem feszülok rá van még 1100.

Te is allj igy a dologhoz. Vannak még nők

2016. febr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te nem is abba lányba vagy szerelmes, hanem a saját magadban lévő ideálba, amelyet kivetítesz arra a lányra, és azt hiszed, hogy ő-belé vagy szerelmes.


Jobban tennéd, ha helyesen szeretni tanulnál meg, és nem pedig szerelmesnek lenni. Lehet a lányokat is szeretni, anélkül, hogy szerelmes lennél. És sokkal jobb csak szeretni, meg egészségesebb is.

2016. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mindenkinek van ideálja!

Szeretni tudok és mindenki csak egyféleképpen tud szeretni,úgy vélem ez nem olyan dolog amit tanulni kellene ez jön magától!

Mondasz valamit 2.ik válaszoló és köszi!

2016. febr. 4. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!