Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a baj velem?

Mi lehet a baj velem?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom imádtam sajnáltatni magam a rossz gyerekkorom miatt. Aztán elkezdtem ismerkedni nagyon sok fiúval nekik öntött ki a szívem viszont mégsem voltam boldog. Mindegyikkel szakítottam, és megbántottam. Mégsem érzek bűntudatot. Van egy barátnőm vele is folyton össze veszek, és ettől boldog vagyok. Sokszor van hogy nincs kedvem semmihez, ilyenkor minden bajom van. Néha túlságosan is erőszakosan viselkedek ilyenkor törnék zúznék, de főként sírnék. Emiatt a viselkedésem miatt nincs sok barátomm, velük se olyan jó a kapcsolatom. Mi lehet a baj velem? Mit tegyek?

14l



2016. febr. 5. 15:02
 1/1 anonim válasza:

ezt most nem rosszból írom, csak nekem ez jön le ebből amit írtál:

1. csak magadra gondolsz, szereted ha sajnálnak mert akkor törődnek veled, amit a nehéz gyerekkorod miatt lehet annó nem kaptál meg. ezzel még nem is lenne baj de 2. nem vagy tekintettel másokra, és mások érzelmeire, lelkiismeret furdalás nélkül bántasz meg másokat ha nem úgy viselkednek ahogy te elvárod, vagy eldobod őket ha meguntad és már nem érdekesek számodra. szerintem ha egy huzamosabb ideig magadra maradnál mindenféle barátság és emberi kapcsolat nélkül akkor megtanulnád értékelni az emberi kapcsolataid és másokat, persze ez nem kivitelezhető ha csak el nem marsz mindenkit magadtól majd egyszer vagy be nem sokalnak tőled. Próbálj meg törődni másokkal és együttérezni. fogadd el hogy nem csak neked van/volt szar életed és nem minden körülötted forog. próbáld meg másoknak átadni azt a szeretetet és törődést amit a barátaidtól kapsz(momentán nekik vissza)

2016. febr. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!