Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Keresztények! Utálok élni, de...

Keresztények! Utálok élni, de nem akarok meghalni?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. Hívö református keresztény családból származom. Már én is megtértem. Minden nap olvasok Bibliát, imádkozom, rendszeresen járok templomba.

Viszont utálom magam.

Kb 1-1,5 éve kezdödött.

Nem szeretném kifejteni, hogyan.

Nyaron minden jo volt.

Fél éve elköltöztünk.Új suli, baratok, tanarok, uj varos.

Ujra rossz lett minden.

Egyre rosszabb.

Egyfolytaban szomoru vagyok, sirok, felek.

Egyre tobbet gondolok arra, mivan, ha meghalnak a szuleim? Mit csinalok majd egyedul?

Gondolkoztam mar ongyilkossagon. Nem akarom atelni majd a szuleim halalat. De nem merem megolni magam. Nem akarok nekik fajdalmat okozni.

Vagdosom magam 2 eve...

Mit csinaljak?

Koszonom, hogy leirhattam...



2016. febr. 6. 18:55
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Még nagyon fiatal vagy, előtted az élet. Rengeteg jó dologba lesz még részed. Ne vagdossad magadat, beszélj szüleiddel hogy mi nyomaszt. A szüleid tény hogy meghalnak, de nem ma vagy holnap, még sokáig veled lesznek és néha majd "bosszantanak" is, de veled maradnak. :) Istenben higgy továbbra is, segít neked. Nem fog helyetted megoldani bármit is, de segít abban hogy könnyebb legyen és veled marad, lesz. Az életbe megvan a szabad akarat, mindenki eldöntheti hogy hisz Istenbe vagy sem.
2016. febr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Csinálj olyan dolgokat amiket szeretsz és keress fel egy pszichológust -szerintem is- ő segíthet.


Üdv!

2016. febr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!
2016. febr. 7. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!