Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erről a skizofrén emberről ez...

Erről a skizofrén emberről ez tényleg igaz?

Figyelt kérdés
Egy skizofrén pasiról van szó, kezdek vele összejönni. Még nem találkoztunk. Amikor a gyógyszerről kérdeztem, akkor azt irta hogy injekcióban kapja, nem tablettát szed. Tudom hogy lehet injekciót is kapni. De azt irta hogy a seggébe kapja. Létezik olyan hogy egy pszichés beteg a seggébe kap injekciót?
2016. febr. 7. 15:14
 1/5 A kérdező kommentje:
KISSÉ FÉLEK TŐLE, AZÉRT KÉRDEZEM.
2016. febr. 7. 15:15
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen! A fenekébe kaphat injekciót.

Viszont, ha picit is félsz tőle, akkor nem lenne érdemesebb ezt vele megbeszélni, tisztázni vagy nem létesíteni vele párkapcsolatot?

2016. febr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sok betegnek adnak a fenékbe ún. antipszichotikumos injekciót (skizofréniára is) és ezt általában 2-4 hetente ismétlik.

Mitől is tartasz / félsz?

2016. febr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A skizofrénia kezelésére szolgáló injekció előnye, hogy csak havi 1-2 alkalommal kell alkalmazni, ellenben a szájon át bevehető gyógyszerekkel amikre naponta ügyelni kell.

Ezeket a készítményeket farizomba adják be.


Ha félsz ettől az embertől és kétségbe vonod a szavát a gyógykezelésével kapcsolatba, akkor lehet nem jó ötlet kapcsolatot kezdeni vele.

2016. febr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, igy már elhiszem neki. Hát attol féltem hogy nem szedi a gyógyszert, ezért kérdeztem ki, de akkor ezek szerint tényleg injekciót kap... a fenekébe...nem hazudott, oké.
2016. febr. 7. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!