Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik valamilyen pszichés betegséggel küzdenek? Hogyan tudtátok meg, hogyan kezelitek és hogyan éltek együtt vele?

Figyelt kérdés
Érdekel a téma, szóval aki úgy gondolja, írhat privátban is ezzel kapcsolatban.
2016. febr. 11. 22:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szorongás, olykor pánikrohamaim vannak, de járok pszichoterápiára és hála égnek egyre jobban vagyok. Nálam a drogok hozták ki.
2016. febr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Miért nem segített a pszichológus? Gyógyszerek szedésével próbálkoztatok már?
2016. febr. 12. 14:40
 13/15 evimeri ***** válasza:
91%
Szia. Nekem 20 éve van pánikbetegségem. Nálam pánikrohamokkal kezdődött. Az első orvosom elég rendesen elkezelt egy gyógyszerrel, akkor elmentem egy másikhoz. Mai napig hozzájárok, gyógyszert szedek. Napi egy szem és jól vagyok. Bár eléggé gyógyszer ellenes vagyok azt gondolom a pszichés betegségeknél - ha más hogy nem tudja az ember kezelni - valamennyire elfogadható a szedése. Bár köz tudott, hogy sokan épp ezektől a szerektől lettek öngyilkosok. Én a gyógyszert mindenkinek csak végszükség esetén javasolnám.
2016. febr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Szia!

Panikbeteg vagyok 4 eve, viszont odaig sikerult javitanom rajta, hogyha nem jut eszembe a "betegsegem" akkor semmilyen tunet nem jelentkezik. Persze ez nem mindig volt igy, nagyon sokat szenvedtem vele.

Nekem gyogyszereket irt fel a pszihologus,amiket azota mar nem szedek.

2016. febr. 13. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nekem szkizotípiás személyiségzavart diagnosztizáltak a kórházban,szedtem gyógyszert is, de nem igazán hatott, inkább rossz hatással volt rám. Járok orvoshoz is, sokszor nehéz együtt élni vele.
2016. febr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!